„Gargždų pramogos SC“ – LFF taurės aštuntfinalyje

(2 balsai)
Asociatyvi Simos Ulvikienės nuotrauka. Asociatyvi Simos Ulvikienės nuotrauka.

Antradienį „Gargždų pramogos SC“ pranoko Visaginą ir pateko į LFF taurės aštuntfinalį.

Gargždiškiams pavyko pelnyti greitą įvartį, kai po pakelto kampinio E.Bračkus galva kamuolį nukreipė į vartus (1:0). Po įmušto įvarčio rungtynes kontroliavę šeimininkai, kėliniui įpusėjus, pranašumą padidino. A.Montrimo smūgį varžovų vartininkas atrėmė, tačiau pirmas prie atšokusio kamuolio suskubęs V.Norvilas pakartotiniu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartų tinklą (2:0). Po įvarčio atsipalaidavę ir sustoję gargždiškiai leido varžovams įsibėgėti ir 34 min. rezultatą sušvelninti.

Po pertraukos vyko lygi kova, kol galiausiai, rungtynėms artėjant prie pabaigos, 76 min., po M.Baranausko perdavimo iš aikštės krašto, kamuolį į vartus pasiuntė S.Alsys ir įtvirtino gargždiškių pergalę bei patekimą tarp šešiolikos stipriausių Lietuvos futbolo klubų.

Komanda dėkoja žiūrovams už palaikymą! Ačiū!

Šeštadienį komanda vyks į Tauragę, kur 14 val. dirbtinės dangos stadione rungtyniaus su Jurbarko „Vulkano“ komanda.

LFF taurės V etapo burtai – jau rytoj 13 val. tiesiogiai per futbolo.tv

Top 16: Vilniaus „Žalgiris“, „Trakai“, Klaipėdos „Atlantas“, Marijampolės „Sūduva“,  Šiaulių „Šiauliai“, „Klaipėdos granitas“, Utenos „Utenis“, Kauno „Spyris“, Kauno „Stumbras“, Jonavos „Lietava“, Gargždų „Banga“, Telšių „Džiugas“, Tauragės „Tauras“, Vilniaus „Prelegentai“, „Gargždų pramogos SC“ ir Pakruojo „Kruoja“ (kuri pasitraukė iš LFF organizuojamu varžybų).

Iš protokolo:

„Gargždų pramogos SC“ 3:1 (2:1) FK „Visaginas“

„Gargždų pramogos SC“ sudėtis: R.Uosis, A.Montrimas, G.Ratkus, E.Bračkus, T.Vitkauskas, T.Tamošauskas, M.Jonelys, M.Vijeikis (81‘ I.Šakys), J.Triuška (75‘ M.Baranauskas), V.Norvilas (66‘ S.Alsys), E.Garbauskas. Atsargoje liko: V.Mickus ir R.Malakauskas.

Įvarčius pelnė: 7 min. E.Bračkus, 23 min. V.Norvilas, 34 min. N.N. (Visaginas), 76 min. S.Alsys.