„Banga“ pasitraukė iš kovos dėl LFF taurės

Jurgitos Riekašienės/fkbanga.lt nuotr. Jurgitos Riekašienės/fkbanga.lt nuotr.

Trečiadienį Gargždų miesto stadione LFF taurės aštuntfinalio dvikovoje „Banga" rezultatu 1:4 pralaimėjo Vilniaus „Žalgiriui" ir pasitraukė iš kovos dėl LFF taurės.

Lietuvos čempionų ir Taurės laimėtojų iššūkį „Bangai" teko priimti gerokai išretėjusiomis gretomis – dėl diskvalifikacijos negalėjo žaisti A.Staponka, o paskutinėse I lygos rungtynėse traumas patyrė A.Šlušnys ir M.Gudauskas. Ant atsarginių suolo „Bangos" vyriausiasis treneris V.Žutautas turėjo tik U-19 komandos narius.

Nepaisant šių netekčių „Banga" daugiau nei kėlinį sugebėjo atlaikyti A lygos lyderių spaudimą. Pirmame kėlinyje komandą keletą kartų gelbėjo I.Driomovas, kartą kamuolį nuo vartų linijos išmušė K.Urbaitis.

Deja, prasidėjus antrajam kėliniui tolimas smūgis iš 18 metrų į apatinį vartų kampą pavyko „Žalgirio" legionieriui L.Gaucho – 0:1.

Net ir išsiveržę į priekį vilniečiai nesumažino spaudimo. Šio spaudimo rezultatas – trys beveik identiški D.Romanovskij įvarčiai. Jaunasis „Žalgirio" saugas 67, 72 ir 85 minutėmis baudė mūsų komandą po to, kai kamuolys pasiekdavo baudos aikštelę po perdavimo iš kairiojo krašto.

86 minutę „Bangos" gerbėjų nuotaiką praskaidrino įspūdingas M.Kuros šūvis iš 25 metrų į pačią vartų „devyniukę" – 1:4.

Prieš pat finalinį teisėjo švilpuką antrąją geltoną kortelę ir pašalinimą iš aikštės „užsidirbo" K.Urbaitis.

Rungtynių vaizdo įrašas ir įvarčiai – futbolo.tv.

Kitas rungtynes „Banga" žais sekmadienį, spalio 4 dieną, 14 valandą Gargždų miesto stadione su Kelmės „Kražante".

Iš protokolo. Banga (Gargždai) – Žalgiris (Vilnius) 1:4 (0:0)

Gargždų miesto stadionas, 500 žiūrovų. Teisėjas – E. Gaigalas (Klaipėda).

Įvarčiai: 86 min. M.Kura (Banga); 53 min. L.Gaucho, 67, 72, 85 min. D.Romanovskij (Žalgiris)

Įspėti: 42 min. K.Urbaitis (Banga); 89 min. P.Janušauskas (Žalgiris)

Pašalintas: 90+1 min. K.Urbaitis (Banga)

„Bangos" sudėtis: I.Driomovas, S.Jurkus, D.Padaigis, T.Dargužas, S.Urbys, E.Drąsutis (82' P.Lotužys), A.Butkus, K.Urbaitis, D.Pačkauskas (71' T.Vištartas), M.Kura, A.Bačanskis. Atsargoje liko: K.Smilingis, L.Gedmintas, J.Skuodas, J.Šimkus.