Viliaus Gaigalaičio globos namų gyventojai iš sporto šventės grįžo su medaliais

Viliaus Gaigalaičio globos namų nuotr. Viliaus Gaigalaičio globos namų nuotr.

Gruodžio 3-oji – Tarptautinė neįgaliųjų diena, minima Jungtinių Tautų organizacijos visame pasaulyje nuo 1992 m. Šią dieną visoje Lietuvoje organizuojami renginiai, siekiant atkreipti didesnį dėmesį ir dalintis žmogiškomis vertybėmis su neįgaliaisiais.

Šiemet „Klaipėdos sporto šventė" Tarptautinei žmonių su negalia dienai paminėti vyko gruodžio 4 dieną. Viliaus Gaigalaičio globos namų gyventojai jau penktus metus dalyvavo šventėje, kuri tradiciškai vyko lengvosios atletikos manieže Klaipėdoje. Susirinkusius sveikino Klaipėdos miesto socialinės paramos centro direktorė Diana Stankaitienė.

Įvairią negalią turintys žmonės varžėsi smiginio, rankų lenkimo, krepšinio 3 prieš 3, baudų mėtymo, figūrinio važiavimo neįgaliųjų vežimėliais, bočios rungtyse.

Viliaus Gaigalaičio globos namų gyventojus lydėjo sėkmė – kai kurie jų laimėjo net po kelis prizus.

Irena Marijošienė iškovojo I vietą rankų lenkimo neįgaliųjų vežimėlyje ir I vietą rankų lenkimo varžybose. Andrius Parakininkas laimėjo I vietą rankų lenkimo rungtyje. Gerai sekėsi ir Rolandui Kavaliauskui. Jis laimėjo I vietą baudų metimo rungtyje. Romas Budžys iškovojo II vietą figūrinio važiavimo varžybose. Iš sporto šventės dalyviai ir nugalėtojai grįžo laimingi, linksmi, pasisėmę energijos, gerai nusiteikę, pabendravę su likimo draugais. Ypač džiugu laimėjusiems prizines vietas: malonu ant nugalėtojų pakylos pabūti, medalį ant kaklo pajusti, atminimo dovaną iš organizatorių rankų priimti.