Vyko merginų futbolo turnyras „Banga CUP“

„Bangos“ geriausia turnyro žaidėja pripažinta Lijana Gedminaitė. VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr. „Bangos“ geriausia turnyro žaidėja pripažinta Lijana Gedminaitė. VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr.

Gruodžio 19 dieną Gargždų miesto stadione vyko merginų futbolo turnyras, kuriame be aikštės šeimininkių varžėsi Latvijos aukščiausios lygos nugalėtoja Rygos FM, Latvijos vicečempionė FK „Liepaja" bei Lietuvos aukščiausios lygos bronzinių medalių savininkė Vilniaus MFA „Žalgiris".

Pirmajame susitikime vietos futbolininkės susitiko Latvijos vicečempionėmis iš Liepojos. Latvijos futbolininkės užtikrintai pradėjo susitikimą ir nuolat grasino vartams, tačiau pirmos įmušė gargždiškės, kai po M.Grikšaitės perdavimo L.Gedminaitė pasiuntė kamuolį į apatinį vartų kampą. Praleidus įvartį Liepojos merginos padidino apsukas ir iki kėlinio pabaigos du kartus pasinaudojo „Bangos" gynėjų klaidomis. Antrajame kėlinyje FK „Liepaja" įmušė dar vieną įvartį ir aprimo. Tuo su kaupu pasinaudojo Gargždų ekipa: iš pradžių iš aikštės gilumos perdavimą gavusi ir nuo gynėjų lengvai pabėgusi L.Gedminaitė sušvelnino rezultatą, o iki rungtynių pabaigos likus žaisti 5 minutes L.Gedminaitė dar kartą išbėgo viena prieš vartininkę, tačiau smūgiavo netiksliai. Visas pajėgas metusios lyginti rezultatą, „Bangos" merginos paskutinę minutę praleido dar vieną įvartį ir turėjo pripažinti varžovių pranašumą 2:4

Antrajame pusfinalyje dešiniajame aikštės krašte dominavusios Rygos futbolininkės kiekviename kėlinyje įmušė po du įvarčius. Sostinės futbolininkės paguodos įvartį pelnė pačioje susitikimo pabaigoje. Rygos komanda šventė pergalę 4:1.

Susitikime dėl 3 vietos prieš „Žalgirio" merginas L.Gedminaitė pelnė 3 įvarčius, o M.Grikšaitė pridėjo dar du ir komanda šventė užtikrintą pergalę 5:0.
Finaliniame susitikime didžiąją rungtynių dalį dominavo Liepojos merginos, tačiau užtikrintai besigindamos Rygos futbolininkės pavojingai kontratakavo. Antrajame kėlinyje Liepojos komandos pranašumas dar labiau išryškėjo, bet vienintelį susitikimo įvartį pelnė Rygos merginos, kurios ir pasipuošė aukso medaliais.

Kiekvienos komandos geriausiai šiame turnyre pasirodžiusios merginos buvo apdovanotos vertingais „Nike" prizais.