Moksleiviai rungėsi „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ estafečių varžybose

(6 balsai)
Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos moksleiviai. Z.Bitino nuotr. Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos moksleiviai. Z.Bitino nuotr.

Vasario 3 dieną Gargždų „Minijos“ progimnazijos sporto salėje vyko bendrojo ugdymo mokyklų „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ (DSV) estafečių varžybos. Tą pačią dieną kovojo tiek 2003 metų gimimo ir jaunesni, tiek 2005 metų gimimo ir jaunesni moksleiviai. Abiejose grupėse norą rungtis pareiškė po 4 komandas.

Tarp vyresniųjų dalyvių pajėgiausi buvo Gargždų „Minijos“ progimnazijos DSV atstovai, aplenkę Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos, Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos ir Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos moksleivius. „Minijiečiai“ laimėjo 6 estafetes iš 9 ir užtikrintai nugalėjo.

Žymiai atkaklesnė kova buvo tarp 2005 metų gimimo ir jaunesnių moksleivių. Dėl pirmos vietos susikovė dvi lygiavertės komandos – Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos (mokytojos Danguolė Poškienė ir Ilona Stonienė) bei Gargždų „Minijos“ progimnazijos (mokytojos Rasa Marcinkevičienė ir Reda Liužinienė). Pirmas dvi estafetes laimėjo „krantiečiai“, po to dvi „minijiečiai“, dar kitas dvi – vėl „krantiečiai“. Lemiamas varžybų momentas buvo septintoje estafetėje, kai nugalėjo „Minijos“ moksleiviai, tačiau jie padarė esminę klaidą, po kurios jiems buvo įskaityta paskutinė vieta. Likusias dvi estafetes „Minijos“ progimnazijos sportininkai laimėjo, bet to neužteko, kad pavyktų atkovoti pirmąją vietą. Šįkart nugalėtojai – Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos moksleiviai. Trečioje vietoje liko Dovilų pagrindinės mokyklos, ketvirtoje – Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos estafetininkai.