10-ies šokių čempionate medaliais pasipuošė gargždiškiai

(4 balsai)
Einoras Degutis ir Areta Šeškaitė su trenere Irina Berankiene. Asmeninio archyvo nuotr. Einoras Degutis ir Areta Šeškaitė su trenere Irina Berankiene. Asmeninio archyvo nuotr.

Šeštadienį Alytuje vykusiame Lietuvos 10-ies šokių čempionate jaunimo grupės čempionais tapo sportinių šokių kolektyvo „Rolina“ šokėjai  Einoras Degutis ir Areta Šeškaitė.

Pora iškovojo galimybę atstovauti Lietuvai Pasaulio 10-ies šokių čempionate.

Dalyviai varžėsi kombinuotose standartinių ir Lotynų Amerikos šokių varžybose. Jaunimo grupėje rungėsi 9 poros.

Čempionais suaugusiųjų grupėje tapo Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo“ – „Sūkurys“), jaunių II grupėje nugalėjo Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas“), jaunių I grupės aukso medalių laimėtojais tapo Markas Sabaliauskas ir Marija Butenytė (Palangos „Svivelis“), o jaunučių II grupėje laimėjo Kipras Burneikis ir Barbora Martinkevičiūtė (Kauno „Tvistas“).

Į pasaulio ir Europos 10-ies šokių čempionatus siunčiamos geriausios jaunių II, jaunimo ir suaugusiųjų grupių poros. Paprastai į 10-ies šokių pasaulio čempionatą deleguojami šalies čempionai, o Europos čempionate šaliai atstovauja vicečempionai.

Ant aukščiausios pakylos – Gargždų šokėjai. Asm. archyvo nuotr.