Gargždų krepšininkams sezonas baigėsi ketvirtfinalyje

(1 balsas)
Petro Baltiejaus nuotr. Petro Baltiejaus nuotr.

Gausiai susirinkę sirgaliai nepadėjo Gargždų SC komandai pratęsti sezono. Antrą pralaimėjimą Regionų krepšinio lygos A diviziono ketvirtfinalio serijoje patyrę gargždiškiai į stipriausiųjų ketvertą praleido Kauno KTU studentus. Savaitės rungtynių šventėje kauniečiai atsirevanšavo už prieš metus patirtą pralaimėjimą B diviziono finale ir žengė į A diviziono pusfinalį.

Jau pirmomis rungtynių minutėmis KTU tolimi metimai pasiuntė varžovus į nokdauną. Po pirmų 7 minučių rezultatas švieslentėje skelbė apie neįtikėtiną svečių pradžią 8:28, o jų tritaškių sąskaitoje buvo net 5 taiklūs metimai. Po tokios pradžios šeimininkai nenuleido rankų. Trečio ketvirčio pabaigoje ekipas skyrė jau tik 2 taškai (54:56).

Apie 10 minučių įtampą augino vos kelių metimų skirtumas, tačiau kauniečiai neleido varžovams perimti iniciatyvos. Galiausiai, ketvirto kėlinio pabaigoje pramesti keli tolimi metimai palaidojo gargždiškių viltis dar pakovoti dėl vietos pusfinalyje. Galutinis rungtynių rezultatas – 81:88.

Nugalėtojams 21 tašką pelnė Gintautas Kybartas. 15 pridėjo Matas Sapiega.

Gargždų SC ekipos gretose išsiskyrė Mantas Tomaševičius – 20 taškų, ir Giedrius Sakalas – 16.

Komandos žaidėjai ir administracija nuoširdžiai dėkoja visiems palaikiusiems ir buvusiems kartu visą sezoną.