„Bangos“ merginoms – nesėkmingas startas A lygoje

Morkos Pievoje // I. Markūnaitė nuotrauka (šaltinis: Moterys už futbolą) Morkos Pievoje // I. Markūnaitė nuotrauka (šaltinis: Moterys už futbolą)

Sekmadienį moterų A lygoje debiutavusi „Bangos“ merginų komanda Vilniuje turėjo pripažinti aikštės šeimininkių pranašumą rezultatu 0:5.

Užtikrintai rungtyniavusios vilnietės jau pirmajame kėlinyje po trijų komandos naujokės U.Adamavičiūtės įvarčių nulėmė rungtynių baigtį. Antrajame kėlinyje U.Adamavičiūtė smūgiu nuo 16 metrų pasižymėjo dar kartą, o paskutinę rungtynių minutę po sumaišties baudos aikštelėje L.Ruzgutė pelnė penktąjį įvartį.

Dabar merginų laukia dar vienas rimtas išbandymas – dvikova Šiauliuose su daugkartinėmis Lietuvos čempionėmis „Gintra-Universitetas“. Rungtynės vyks balandžio 24 dieną.

Iš protokolo. Vilniaus MFA „Žalgiris“ – Gargždų „Banga“ 5:0 (3:0).

Vilniaus fanų stadionas, 80 žiūrovų.

Teisėjas: V.Paulauskas.

Įvarčiai: 16, 25, 37 ir 63 min. U.Adamavičiūtė, 90 min. L.Ruzgutė (Vilniaus MFA „Žalgiris“).

„Bangos“ sudėtis: A.Mikalauskytė, M.Korsakaitė, L.Bagdonaitė, R.Tarasevičiūtė, K.Černavskich, G.Bitkerytė, M.Grikšaitė (70' K.Pranulytė), P.Narbutaitė, A.Lekavičiūtė, T.Baličeva, L.Gedminaitė.

Nuotraukos iš rungtynių – Moterys už futbolą feisbuko svetainėje.