„Banga“ įveikė Telšių „Džiugą“

fkbanga.lt nuotr. fkbanga.lt nuotr.

Trečiadienį Telšiuose „Banga“ rezultatu 2:1 įveikė vietos „Džiugą“. Tai buvo LFF I lygos 12-ojo turo varžybos.

Užtikrintai pirmąjį kėlinį sužaidusi „Banga“ jau 28 minutę pirmavo 2:0. 6 minutę A.Bačanskis, neįveikęs varžovų vartininko smūgiu galva, tai padarė antruoju bandymu koja, jau gulėdamas ant vejos. Persvarą 28 minutę padvigubino A.Staponka, sužaidęs gražią kombinaciją su M.Kura ir smūgiu iš baudos aikštelės užklupęs „Džiugo“ vartų sargą.

Antrajame kėlinyje iniciatyvą jau turėjo šeimininkai. Tačiau „Džiugui“ nesisekė įveikti „Bangos“ gynybinių įtvirtinimų. Kurį laiką vieninteliu grėsmingu epizodu buvo T.Vyšniausko smūgis 57 minutę, baudos aikštelėje įveikus „Bangos“ gynėjus. Laimei, laiku vartus palikęs I.Driomovas smūgį atrėmė. Visgi 81 minutę telšiškiams, pasinaudojus sumaištimi „Bangos“ baudos aikštelėje, pavyko rezultatą sušvelninti. Dar po kelių minučių po tolimo „Džiugo“ smūgio „Bangą“ išgelbėjo I.Driomovas.

Atlaikiusi šeimininkų spaudimą mūsų komanda šventė penktąją pergalę ir kiek priartėjo prie antroje-trečioje vietose įsikūrusių komandų.

Rungtynių santrauka – futbolo.tv.

Kitas rungtynes „Banga“ žais birželio 12 dieną, sekmadienį, 12 valandą Radviliškyje su vietos „Lokomotyvu“. Tai bus LFF Taurės trečiojo etapo susitikimas.

Iš protokolo: Džiugas (Telšiai) – Banga (Gargždai) 1:2 (0:2).

Telšių m. stadionas, 700 žiūrovų. Teisėjas – E. Gaigalas (Klaipėda).

Įvarčiai: 81 min. T. Rapalavičius (Džiugas); 6 min. A. Bačanskis, 28 min. A. Staponka (Banga).

Įspėti: 90+4 min. T. Vyšniauskas (Džiugas); 90 min. I. Driomovas, 90+4 min. S. Urbys (Banga).

„Bangos“ sudėtis: I.Driomovas, S.Urbys, M.Bitinas, A.Ivanauskas, D.Padaigis (53' A.Lukošius), A.Bačanskis (73' E.Vainoras), A.Butkus, K.Urbaitis, M.Kura, G.Žukauskas (84' J.Triuška),  A.Staponka (90+1' E.Drąsutis). Atsargoje liko: M.Galdikas, I.Jurgutis, T.Vitkauskas.