„Banga“ įveikė ir kaitrą, ir kauniečius

Jurgitos Riekašienės/fkbanga.lt nuotr. Jurgitos Riekašienės/fkbanga.lt nuotr.

Penktadienį Gargždų miesto stadione „Banga“ rezultatu 3:0 nugalėjo „Kauną“.

Beveik trisdešimties laipsnių kaitroje vykusioje dvikovoje „Banga“ jau nuo pirmųjų minučių nukreipė dėmesį tik į varžovų vartus. Tiesa, kurį laiką aštrioms atakoms trūko vienintelio elemento – tikslių smūgių. Visgi 18 minutę pavyko  kombinacija dešiniajame krašte ir A.Bačanskis atmetė kamuolį visiškai laisvam ties 11 metrų žyma buvusiam K.Urbaičiui, po kurio smūgio rezultatas tapo 1:0. Vėliau „Banga“ neišnaudojo dar keletos „mirtinų“ progų, o 34 minutę pirmą ir paskutinį kartą privertė padirbėti I.Driomovą, kai kauniečiai, perėmę kamuolį aikštės viduryje, surengė kontrataką ir baigė ją stipriu smūgiu iš baudos aikštelės. Laimei, „Bangos“ vartininkas buvo budrus.

36 minutę gargždiškiai rezultatą padvigubino. Pakėlus kampinį M.Gudauskas galva nukreipė kamuolį arčiau vartų, kur A.Staponka laiku kyštelėjo koją – 2:0. Baigiantis kėliniui „Banga“ neišnaudojo dar kelių progų.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštėje nesikeitė, o artėjant rungtynių pabaigai „Banga“ apskritai įsikūrė varžovų aikštės pusėje. Visgi iš gausybės turėtų galimybių įvarčiu virto tik viena – 64 minutę po P.Lotužio perdavimo iš kairiojo krašto M.Bitinas galva iš kelių metrų nukreipė kamuolį į vartus – 3:0.

Kitas rungtynes „Banga“ žais liepos 1 dieną 20 valandą Gargždų miesto stadione su Kazlų Rūdos „Šilu“.

Iš protokolo. Banga (Gargždai) – Kaunas (Kaunas) 3:0 (2:0).

Įvarčiai: 18min. K.Urbaitis, 36 min. A.Staponka, 64 min. M.Bitinas (Banga) .

Įspėjimai: 89 min. M.Gudauskas (Banga), 20 min. L.Vaitekaitis (Kaunas).

„Bangos“ sudėtis: I.Driomovas, S.Urbys (69' T.Vitkauskas), M.Bitinas, A.Ivanauskas, M.Gudauskas, A.Bačanskis (71' I.Jurgutis), A.Butkus, K.Urbaitis (65' J.Triuška), M.Kura (56' P.Lotužys), G.Žukauskas, A.Staponka (58' E.Drąsutis). Atsargoje liko: M.Galdikas.