Gargždų sunkiaatlečiai dalyvavo tarptautiniame turnyre

Sporto centro nuotr. Sporto centro nuotr.

Degaičiuose (Telšių raj.) vyko tarptautinis sunkiosios atletikos turnyras. Jame dalyvavo berniukai iki 15 m. ir merginos be amžiaus apribojimo.

Nepaisant blogo oro susirinko net 80 sportininkų iš Latvijos, Estijos ir įvairių Lietuvos kampelių. Į turnyrą vyko didelis būrys gargždiškių – net 15 sportininkų. Jie parsivežė nemažai medalių bei taurių.

Berniukų svorio kategorijoje iki 34 kg 2-ąją vietą iškovojo devynerių metų žvaigždutė – Nojus Brazdeikis. Jis įveikė 6 už save vyresnius varžovus, šioje svorio kategorijoje jis buvo pats jauniausias.

Svorio kategorijoje iki 54 kg 1-ąją vietą iškovojo Vilius Norkus, iki 70 kg – 1-oji vieta atiteko Erlandui Eglynui. Svorio kategorijoje iki 76 kg 1-ąją vietą laimėjo Dovydas Kundrotas. Daugiau kaip 76 kg svorio kategorijoje 3-ąją vietą pelnė Julius Juknys.

Merginų grupėje čempionėmis tapo Danutė Saudargaitė, Gabrielė Čeliauskaitė, 2-ąją vietą iškovojo Gabrielė Čiunkaitė, 3-ąją vietą – Kornelija Čiunkaitė. Iš viso dalyvavo 24 merginos ir absoliučia nugalėtoja tapo 2016 metų geriausia rajono sportininkė – Danutė Saudargaitė.

Sunkiaatlečiai už pagalbą dėkoja Sporto mokyklos direktoriui Antanui Blinstrubui ir Sporto centro direktoriui Vaidui Liutikui.