Mano GargždaiA.Klizui – netikėta opozicijos dovana

Įvertinkite šį įrašą
(2 balsai)

 

 

Šiandien vykusiame Tarybos posėdyje Opozicijos atstovai pateikė staigmeną. Tarybai jie pasiūlė per jubiliejinį Gargždų gimtadieninį apdovanoti ne vieną Garbės pilietį.

 Nors komisija teikė Tarybai balsuoti už vienintelę atrinktą kandidatūrą – žurnalistės, visuomenininkės Aldonos Vareikienės, netikėtai nuskambėjo pasiūlymas Garbės piliečio vardą suteikti ir Tarybos nariui, socialdemokratui Albinui Klizui.

A.Klizas šiandien švenčia 74 metų gimtadienį. Tarybos narys Laimonas Strauka pabrėžė, kad šis politikas vertas pripažinimo, o Garbės piliečio rinkimo nuostatai nedraudžia apdovanoti ir kelių nusipelniusių žmonių kasmet.

L.Straukos nuomonę palaikė ir Tarybos nariai Regina Kernagienė, Sigitas Karbauskas. Tačiau Tarybos narys Jonas Dromantas nesutiko su tokiu opozicijos siūlymu.

„A.Vareikienės kandidatūra praėjo visas vertinimo procedūras, viskas suplanuota. Čia ir garbės, ir pagarbos klausimas, nemanau, kad turėtume skubotai priiminėti tokius sprendimus“, - sakė jis.

Meras Vaclovas Dačkauskas replikavo, kad A.Klizas didžiadvasiškai atsisako tokio siūlymo.

Opozicijos nariai replikavo, kad už teikiamą kandidatūrą turėtų balsuoti Taryba.

Tačiau meras nepriėmė pasiūlymo balsuoti už dvi Garbės piliečio kandidatūras.

„Kitais metais kaip tik artėja garbingas Albino 75-asis jubiliejus, manau, rasime progų jį tinkamai pagerbti, formų visokių gali būti, siūlau balsuoti ir baigti diskusijas“, - rėžė meras.

Valdančiųjų balsų dauguma Garbės pilietės vardas suteiktas A.Vareikienei. Garbės pilietės pagerbimo iškilmės vyks šeštadienį, 15 valandą Gargždų kultūros centre.

1 komentaras

  • Reikėjo duot jam ta medalį ir viskas. Jis to tik senis ir telaukia. Greiciau duosit, greiciau dings is viešos erdves, kur garbes jis tikrai nedaro.

    Pranešti Albinas Šeštadienis, 2013 birželio 01 01:25 Komentaro nuoroda

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 118 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,