Mano GargždaiPolicija ragina tinkamai pasirūpinti turto saugumu

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Asociatyvi redakcijos archyvo nuotr. Asociatyvi redakcijos archyvo nuotr.

Po žiemos sezono, gyventojai apsilankę savo nuolat negyvenamose sodybose, nemaloniai nustemba, kai pasigenda žiemoti paliktų namų apyvokos ar kitų asmeninių daiktų, sodybos priežiūros įrankių. Vagys dažniausiai kėsinasi į daiktus, kurie yra lengvai parduodami, o dažniausiai ilgapirščius domina lauko ir daržo technika.

 

Rokiškio rajone daugėja nusikaltimų, kai vagys pasidarbuoja retai lankomose sodybose, kolektyviniuose soduose. Atsižvelgdami į vagysčių, plėšimų augimo tendencijas ir siekdami gerinti tokių nusikalstamų veikų prevenciją ir atskleidimą, Rokiškio rajono policijos komisariato pareigūnai ragina gyventojus aktyviau rūpintis turto apsauga – ilgesniam laikui nepalikti be priežiūros vasarnamių ir sodybų, nesidrovėti paprašyti artimiausių kaimynų pagalbos jas prižiūrint, ar patiems dažniau jose lankytis. Policija primena, kad ne iš karto pastebėjus vagystę, gerokai sudėtingiau rasti vagių pasisavintus daiktus ar nustatyti kaltus asmenis.

Policija įspėja gyventojus, kad daugiau dėmesio turėtų būti skiriama apsaugos priemonėms, nes vagišiams lengviausia patekti ten, kur nepakankamai užtikrintas saugumas. Todėl tikslinga įsirengti signalizaciją, užraktus, spynas ar net stebėjimo kameras.

Pastebima, kad vagys nesunkiai įsilaužia ir ten, kur apsauga lyg ir pasirūpinta, tačiau netinkamai: dažniausiai apsauga minimali, todėl žmonės raginami įsirengti kokybiškas spynas ir duris. Taip pat pasirūpinkite turto draudimu, kuris pagelbės sumažinti patirtą nuostolį.

Jei neturite galimybės įsigyti saugumą užtikrinančių priemonių, nuolat negyvenamose sodybose bei kolektyviniuose soduose nepalikite vertingų daiktų.

Policija prašo visų gyventojų atidžiai stebėti įtartinus automobilius ar asmenis gyvenvietėse. Kilus įtarimams, prašome pranešti telefonu 112.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 154 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,