Mano GargždaiGargždai švenčia ir laukia rekordo

Įvertinkite šį įrašą
(5 balsai)

 

Gargžduose įsibėgėja jubiliejinio 760-ojo gimtadienio renginiai.

Didžiausią intrigą šiandien kuria gargždiškių idėja miesto gimtadienio proga sukurti unikalią, judančią dovaną savo miestui – į žygį Gargždų gatvėmis sukviesti  760 miestą mylinčių ir su gimtadienių jį sveikinančių dviratininkų.

Gargždiškiai visą dieną spėlioja, lažinasi ir ragina vieni kitus dalyvauti Gargžduose neregėto rekordo kūrime. Po miestą dviračiais važinėja ir skrajutes su kvietimu atminti į renginį dalija akcijos savanoriai, vilkintys marškinėlius su užrašu „Aš myliu Gargždus“.

Dviratininkai į Klaipėdos gatvę, prie neseniai gargždiškiams padovanotos gyvenimu besidžiaugiančio katino skulptūros pradės rinktis nuo 17 val. 30 min., o 18 val. pajudės Klaipėdos gatve iki Savivaldybės aikštės. Ten stabtels bendrai fotografijai ir mins iki parko, vėliau pasklis po Gargždų gatves.

Gargžduose šiandien vyksta konferencijos, atidaryta paroda,  įvyko misterijos „Smėlio dėžės piliečiai“ premjera, originaliausių dviračių ir dviratininkų varžybos vaikams ir jaunimui „Minu ore“, pristatomas fotografijų albumas „Gargždai“, vyksta kraštiečių susitikimas, aikštėje prie Kultūros centro šurmuliuoja VIII vaikų ir jaunimo kultūros, sporto ir meno festivalis „O mes – vaikai, o mes – pasaulis“.  

17 val. Gargždų parke oficialiai ir nuotaikingai bus atidaryta Gargždų bendruomenės pastangomis įrengta žaidimų aikštelė vaikams.  Vakare gargždiškių dar laukia atlikėjų Vudžio ir Barto koncertas, o nuo 22 val. prasidės karinis naktinis žygis Gargždų apylinkėmis.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 236 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,