Mano GargždaiŠįvakar Klaipėdoje - kovinio sporto aistros

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Tarp tituluotų kovotojų "Big fight" turnyre kausis ir klaipėdietis Kirilas Pšonko (dešinėje). ve.lt nuotr. Tarp tituluotų kovotojų "Big fight" turnyre kausis ir klaipėdietis Kirilas Pšonko (dešinėje). ve.lt nuotr.

Jau šįvakar nuo 19 val. „Švyturio“ arenoje pirmą kartą per visą kovinio sporto istoriją vyks grandiozinis kovų turnyrą „Big fight“, kurį galės pamatyti per 5 tūkstančius žiūrovų. Į uostamiestį jau vakar atvyko geriausi Armėnijos, Lenkijos, Rusijos, Baltarusijos, Latvijos, Vokietijos, Olandijos ir įvairių Lietuvos miestų kovotojai.

Turnyre išvysime daug tituluotų kovotojų, tarp kurių - armėnas Vahanas Bojukjanas (Vahan Bojukyan), daugkartinis Europos MMA čempionas, Armėnijos sambo imtynių ir džiudžitsu čempionas, Europos sambo vicečempionas.

Jis planavo kautis su nuolatiniu įvairių bušido turnyrų dalyviu ir nugalėtoju Egidijumi Valavičiumi. Tačiau šiam pastaruoju metu Amerikoje besitreniruojančiam ir gyvenančiam lietuviui kliūčių kopti į Klaipėdos ringą sukėlė su amerikiečiais pasirašyta bendradarbiavimo sutartis.

„Big fight“ turnyre dalyvaus būrys Kauno „Titano“ atstovų: Deividas Danyla - 2011 m. Europos „muay thai“ čempionas, 2012 m. Europos K-1 čempionas, 2013 m. pasaulio taurės nugalėtojas, Mantvydas Švėgžda - Lietuvos „muay thai“ čempionas, K-1 vicečempionas. Iš viso jo sąskaitoje 22 kovos, 18 pergalių, iš jų 12 nokautais.

Dar vienas „Titano“ nokautų meistras Martynas Knyzelis - atviro Lietuvos „muay thai“ čempionato nugalėtojas ir prizininkas, Europos čempionato ir įvairių tarptautinių turnyrų dalyvis. Iš viso jo sąskaitoje 46 kovos, iškovotos 33 pergalės, 11 iš jų - nokautais.

Taip pat į ringą kops Mindaugas Packevičius - 2013 m. Lietuvos „muay thai“ čempionas, realių kovų turnyrų nugalėtojas, iš 12 profesionalių kovų jis šventė 11 pergalių.

Sigitas Gaižauskas - Lietuvos Tailando bokso čempionas, K-1 vicečempionas. Jo sąskaitoje iš 21 kovos - net 14 pergalių nokautais.

Karolis Liukaitis - Lietuvos bokso, kikbokso ir „muay thai“ čempionas, realių kovų turnyrų dalyvis (32 kovos, 27 pergalės, iš jų 17 nokautais), alytiškis Germanas Paulauskas - Lietuvos jaunimo bokso ir kikbokso prizininkas, įvairių tarptautinių turnyrų nugalėtojas.

„Jiems parinkome varžovus iš Lenkijos, Rusijos, Baltarusijos, Latvijos, Armėnijos ir Estijos. Tai bus Lietuvos ir užsienio sportininkų akistatos. Skaičiuosime pergales ir paskelbsime, kuri rinktinė - lietuvių ar užsieniečių - šventė komandinę pergalę“, - teigė Lietuvos rinktinei vadovausiantis gerai pažįstamas treneris, „Titano“ atstovas Marius Misiūnas.

Į „Big fight“ turnyrą Klaipėdoje atvyks vienas geriausių pasaulio K-1 kovotojų Gago Drago.

Ši K-1 superžvaigždė į "Švyturio" arenoje įrengtą ringą kops ne kaip kovotojas, o kaip sekundantas, teikiantis patarimus kauniečio M. Knyzelio priešininkui olandui Vendeliui Rošė (Wendell Roche).

„Gago Drago - tikra kovinio sporto legenda. Jį atpažįsta daugelio pasaulio šalių kovinio sporto mėgėjai. Mums tikra garbė, kad šis kovotojas atvyks į Klaipėdą. Tai Lietuvos kovinio sporto pasaulyje tikrai neeilinis įvykis“, - džiūgavo turnyro „Big fight“ organizatoriai klaipėdiečiai Zigmas Baitis ir Vitalijus Nečepurenka.

Su G. Drago į Klaipėdą atvyksiantis būsimasis M. Knyzelio varžovas V. Rošė - taip pat galingas kovotojas. Tai 183 cm, 95 kg sveriantis Kurakao saloje gimęs, tačiau Olandijos pilietybę turintis 42 metų sportininkas. Tai patyręs kovotojas, savo trofėjų kolekcijoje turintis ir pasaulio kikbokso čempiono titulą.

Su V. Rošė turėjo kautis klaipėdietis Sergejus Maslobojevas, labiau žinomas Kuvaldos pravarde, tačiau jis praėjusį savaitgalį Portugalijoje vykusiame finaliniame „Bigger's Better“ bokso turnyre patyrė nesėkmę ketvirtfinalyje ir Klaipėdoje nusprendė nebedalyvauti.

Turnyre taip pat varžysis žinomas klaipėdietis Kirilas Pšonko. Šis Dmitrijaus Baranovskio auklėtinis kovos pagal bokso taisykles.

Iš viso turnyre numatyta surengti 10 dvikovų. 6 iš jų pagal K-1, 2 - pagal MMA, 1 - pagal Tailando bokso ir 1 - pagal bokso taisykles. Planuojama surengti įspūdingą šou. Renginys, vyksiantis gruodžio 21 dieną nuo 19 val. „Švyturio“ arenoje, turėtų trukti maždaug 5 valandas.

Turnyro dalyvių poros

1. Deivydas Danila (Lietuva) - Jaroslavas Dobos (Jaroslaw Dobos, Lenkija, iki 65 kg, K-1 taisyklės);

2. Sigitas Gaižauskas (Lietuva) - Arvidas Alhasovas (Arvid Alhasov, Rusija, iki 75 kg, MMA taisyklės);

3. Karolis Liukaitis (Lietuva) - Aleksandras Sviridas (Aleksandr Svirid, Baltarusija, iki 81 kg, K-1);

4. Germantas Paulauskas (Lietuva) - Artūras Malovas (Artur Malov, Latvija, iki 81 kg, K-1);

5. Mantvydas Švėgžda (Lietuva) - Patrikas Kolbė (Patrick Kolbe, Voketija, iki 86 kg, K-1);

6. Vahanas Bojukjanas (Vahan Bojukyan, Armėnija) - Nijazas Ramazanovas (Nijaz Ramazanov, Rusija, per 91 kg, MMA);

7. Martynas Knyzelis (Lietuva) - Vendelis Rošė (Wendell Roche, Olandija, per 91 kg, K-1);

8. Kirilas Pšonko (Lietuva) - Andžejus Januška (Andžej Januško, Lenkija, iki 75 kg, boksas);

9. Mindaugas Packevičius (Lietuva) - Aleksandras Zavadskis (Aleksandr Zavadskij, Baltarusija, iki 75 kg, Tailando boksas);

10. Eimantas Kviliūnas (Lietuva) - Mantas Stankis (Lietuva, iki 75 kg, K-1).

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 538 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,