Mano GargždaiGargždai ruošiasi tarptautinėms futbolo rungtynėms

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Susitikime aptarti organizaciniai klausimai. Klaipėdos rajono savivaldybės nuotr. Susitikime aptarti organizaciniai klausimai. Klaipėdos rajono savivaldybės nuotr.

Antradienį Klaipėdos rajono savivaldybės meras Vaclovas Dačkauskas susitiko su Lietuvos futbolo federacijos generaliniu sekretoriumi Nerijumi Dunausku ir aptarė Gargždų stadiono paruošimo U-21 jaunimo nacionalinių rinktinių rungtynėms Lietuva−Lenkija, vyksiančioms Gargždų stadione spalio 10 d., klausimus.

 

Susitikime taip pat dalyvavo mero pavaduotoja Rūta Cirtautaitė, Savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vedėjas Gintautas Bareikis, VšĮ „Gargždų futbolas“ direktorius Rimantas Mikalauskas ir Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo federacijos prezidentas Romualdas Jonaitis.  

„Siekiame, kad futbolo rungtynės vyktų ne tik didžiuosiuose miestuose, bet ir rajonuose − manome, kad tai padės ne tik didinti šios sporto šakos populiarumą, bet ir mažesnių Lietuvos miestų žinomumą tarp užsienio komandų ir jų sirgalių, − sakė N. Dunauskas, − tokio rango neseniai vykusios varžybos Telšiuose sutraukė per 2500 žiūrovų.“

Futbolo federacijos Licencijavimo skyrius, atlikęs Gargždų stadiono įvertinimą, nustatė tam tikrus trūkumus, kuriuos reikia pašalinti, kad Gargždų stadionas būtų įtvirtintas kaip UEFA 2 kategorijos stadionas ir jo infrastruktūra parengta tarptautinio lygio varžyboms.

Taigi, tam, kad stadionas atitiktų reikalavimus, reikia ir tam tikrų apšvietimo sistemos papildymų, ir sutvirtinti vienos iš tribūnų pagrindą, sunumeruoti kėdes, pažymėti sektorius, iš naujo paremontuoti tualetus ir kt. Visai stadiono infrastruktūrai pagerinti reiktų 26 tūkst. eurų, − tikimasi, kad šią sumą patvirtins Savivaldybės taryba rugpjūčio 31 dienos posėdyje. Futbolo federacija įsipareigoja suteikti sertifikatą, kurio vertė 4000 eurų.

 

Mero pavaduotoja Rūta Cirtautaitė, meras Vaclovas Dačkauskas, Lietuvos futbolo federacijos generalinis sekretorius Nerijus Dunauskas, Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo federacijos prezidentas Romualdas Jonaitis ir VšĮ „Gargždų futbolas“ direktorius Rimantas Mikalauskas. Klaipėdos r. savivaldybės nuotr.

 

Kaip minėjo futbolo federacijos atstovai, tikimasi, kad į rungtynes atvyks apie 200 lenkų sirgalių palaikyti vienos iš stipriausių Europoje Lenkijos jaunimo nacionalinės rinktinės.

Susitikime taip pat aptartos komandų bei sirgalių apgyvendinimo ir kiti klausimai.

„Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad Gargžduose vyks tokio lygio tarptautinės varžybos, į kurias būtinai pasikviesime mūsų partnerių Lenkijos Ylavos miesto merą ir kitus atstovus. Tikimės, kad turėsime šaunią futbolo šventę Gargžduose“, − sakė meras.

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 313 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,