Mano GargždaiKelių policija stiprins eismo saugumą

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Klaipėdos apskrities VPK nuotr. Klaipėdos apskrities VPK nuotr.

Prasidedant naujiesiems mokslo metams Klaipėdos apskrities VPK Kelių policijos tarnybos pareigūnai ypatingą dėmesį skirs eismo saugumo užtikrinimui, todėl budės prie bendrojo lavinimo ir ikimokyklinio ugdymo įstaigų bei prie jų esančių sankryžų.

 

Rugsėjo mėnesį prie mokyklų prieš pamokas ir po jų bus organizuojami reidai ir tikrinamos transporto priemonės, kurias vairuos ne tik tėveliai, bet ir mokiniai – bus tikrinami privalomi turėti dokumentai, saugos diržų (šalmų) naudojimas ir kt. Organizuos mokyklinių autobusų, maršrutinių autobusų, vežančių vaikus į mokyklas, vairuotojų blaivumo patikrinimus, lankysis ikimokyklinio ir mokyklinio ugdymo įstaigose ir vaikams bei suaugusiesiems primins Kelių eismo taisykles, atsakomybę už netinkamą elgesį kelyje. Taip pat bus skirtas didesnis dėmesys transporto priemonių vairuotojų elgesiui prie sankryžų ir pėsčiųjų perėjų, motociklų ir mopedų vairuotojų elgesiui kelyje, greičio kontrolei.

Vaikai turės galimybę saugaus eismo žinių įgyti su pedagogais apsilankę Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos tarnyboje esančioje Saugaus eismo klasėje.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 112 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,