Mano GargždaiSveikinti SMS nebemadinga?

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Asociatyvi fotografija (Corbis) Asociatyvi fotografija (Corbis)

Dar visai neseniai didžiausių metų švenčių proga mobilieji telefonai kaisdavo nuo gaunamųjų ir siunčiamų SMS žinučių skaičiaus, tačiau pastaraisiais metais ši mada blėsta. Svarstoma, kad SMS sveikinimus nukonkuravo socialiniai tinklai arba tiesiog žmonės mieliau skambina artimiesiems nei siunčia nuvalkiotus sveikinimus žinute.

Pasak telekomunikacijų bendrovių atstovų, didžiausias SMS žinučių siuntimo bumas švenčių metu buvo stebimas 2010 metais. Jie svarsto, kad žmonės dabar yra labiau linkę skambinti nei rašyti SMS žinutes.

„Pokalbių planai dabar tokie palankūs, kad klientai gali skambinti nevaržydami savęs“, - sakė bendrovės "Bitė" atstovė Rūta Latinytė.

Jai pritarė ir „Tele2“ korporacinės komunikacijos direktorius Andrius Baranauskas. Esą SMS ir skambučių kainų skirtumas dabar toks nereikšmingas, kad paprasčiau paskambinti.

„Juk kiekvienam maloniau išgirsti žmogaus balsą, pabendrauti su juo“, - mano A. Baranauskas.

„Pastaraisiais metais visi pastebime tendenciją, kad šventinius sveikinimus SMS žinutėmis keičia skambučiai bei mobilusis internetas ir socialiniai tinklai. Populiaru ne tik šitaip sveikinti draugus, bet ir naudojantis mobiliuoju internetu telefone dalytis švenčių įspūdžiais bei vaizdais socialiniuose tinkluose“, - tvirtino "Omnitel" ryšių su visuomene vadovė Daiva Selickaitė.

Jos žodžius patvirtina tai, kad tiek Kalėdų, tiek Naujųjų metų dienomis socialiniai tinklai mirgėte mirgėjo nuo šventinių sveikinimų bei nuotraukų, kaip atrodė kiekvieno šventinis stalas, kokią kaukę savo vaikams pasiuvo ar kaip dovanas supakavo.

„Pastebime dar vieną tendenciją - vis svarbesne švente tampa Kalėdos, o ne Naujieji metai. Pavyzdžiui, 2010 metų pirmąją Kalėdų dieną ir per Naujuosius metus mūsų klientai išsiuntė maždaug vienodą kiekį žinučių. Vėliau naujametinių žinučių srautas ėmė mažėti po kelis procentus kasmet“, - statistiką pateikė A. Baranauskas.

Tuo tarpu žinučių, siunčiamų gruodžio 25 d., pirmąją Kalėdų dieną, pasak "Tele2" atstovo, skaičius nesikeičia.

„Daugiausiai žinučių vieni kitiems žmonės siunčia būtent pirmąją Kalėdų dieną. Įdomu tai, kad siunčiamų žinučių skaičius auga antrąją Kalėdų dieną. Nuo 2010 metų jis išaugo trečdaliu ir beveik pavijo per Naujuosius metu išsiunčiamų žinučių skaičių“, - pastebėjo A. Baranauskas.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 851 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,