Mano GargždaiSenjoras sukčiams atidavė 400 eurų

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Asociatyvi Pixabay nuotr. Asociatyvi Pixabay nuotr.

Lapkričio 6 d. Klaipėdos rajono pareigūnai gavo pranešimą, jog sukčiai apgavo 1930 m. gimusį, Klaipėdos rajone, Gargžduose, gyvenantį senjorą. Du sukčius, išviliojusius pinigus iš senjoro, sulaikyti padėjo pilietiški Gargždų gyventojai.

 

Atėjęs į senolio namus ir apsimetęs traumatologinio skyriaus gydytoju vienas iš sukčių senjorui teigė, jog giminaitis sunkiai sužalojo žmogų ir gydymui reikalingi pinigai. Gavęs 400 eurų jis paspruko, tačiau išėjęs iš senolio namo buvo pastebėtas kaimynų skubiai grūdantis pinigus į kišenę, kaimynams tai pasirodė įtartina, tad jie nedelsiant paskambino policijai, o patys stebėjo į kurią pusę įtartinas asmuo nuėjo.

Atvykę pareigūnai netruko sulaikyti dviejų šiuo nusikaltimu įtariamų vyrų – vienas jų, 42 m., vos spalio 26 d. išėjo iš pataisos namų, kur kalėjo už sukčiavimą, kitas – policijai taip pat žinomas, už sukčiavimą teistas 47 m. vyras. Klaipėdos apskrities pareigūnai dėkingi pilietiškiems gyventojams, kurie pastebėję įtartinai besielgiančius asmenis apie tai praneša policijai.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 104 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,