Mano GargždaiGargždų vaikams – net trys dienos stovyklos

Įvertinkite šį įrašą
(5 balsai)

Šiemet pradinukus auginantiems tėvams nebereikia sukti galvos, ką jų atžalos veiks per dienas, kai nereikia eiti į mokyklą.

Gargžduose visą vasarą veiks net trys dienos stovyklos. Tiesa, gali tekti pasukti galvą, kaip apmokėti sąskaitą už vaikų pramogas ir pamokėles. Dienos stovyklos kaina šiemet atsieis nuo 200 iki 240 litų vienai savaitei.

Vaikai grįžta su draugais

Kaip naujienų portalui sakė VŠĮ „Meno menė“ vadovė Danguolė Ruškienė, antrus metus jų įstaigos organizuojama stovykla nestokoja populiarumo.

„Pirmoje pamainoje vietų nebėra, netrukus užsipildys ir antrosios pamainos vaikų sąrašas, daug vietų užsakyta ir kitose pamainose. Pastebime, kad kone visi vaikai, dalyvavę stovykloje pernai, grįžta pas mus ir šiemet. Ir ne vieni. Prikalbina kartu dalyvauti draugus, ar pusbrolius, pusseseres iš Vilniaus, Kauno, Plungės, - pasakojo ji. – Ne vienas vaikas dalyvaus stovyklos veikloje kelias pamainas iš eilės – mūsų programos ir veiklos nesikartoja, todėl įdomu vaikams gali būti kasdien.“

Ši stovykla savaitei kainuoja 230 litų. Vaikai pietauja kavinėje „Bastilija“, blyninėje „Mona“, o penktadieniais eina į pikniką Minijos slėnyje, kur jiems atvežamos „Ievos skanėstų“ iškeptos picos.

Pavakariams gargždiškiams taip pat atvežama šviežių  bandelių ir sausainių iš „Ievos skanėstų“.

Stovykla šiemet vyks birželio 10 – liepos 19 dienomis.

Bendraus su menininkais

Vaikai bet kokiu oru keliaus į gamtą, lankysis įdomiausiose miesto ir apylinkės vietose. Daug ir įdomiai kurs grupėse ir individualiai, susipažins su įvairiomis medžiagomis ir kūrybinėmis technologijomis. Kartą per savaitę – trečiadieniais,  stovyklautojai susitiks su profesionaliais menininkais, įdomių profesijų atstovais, kurie dalinsis savo kūrybine patirtimi bei profesinėmis paslaptimis, o penktadieniais surengs išvyką, iškylą, pikniką.

Šiemet vaikai susitiks su kalviu Dariumi Viliu ir jo mokiniais „Dausakaliais“, Klaipėdos lėlių teatro aktore Renata Kutaite, dailininke Dalia Čistovaite ir Saule Želnyte, animatoriais Lina ir Valdu Ramanauskais, gatvės cirko aktoriumi Viačeslavu Mickevičiumi.

Finansavimą menininkų honorarams stovyklos rengėjams skyrė Gargždų verslininkų labdaros ir paramos fondas „Ateities banga“.

Mokysis plaukti

Antrus metus iš eilės dienos stovyklą vaikams organizuoja ir „Gargždų pramogos“.

Kaip naujienų portalui „Mano Gargždai“ pasakojo administratorė Evelina Piaulokaitė, nepaisant to, kad ši stovykla – brangiausia, tėveliams atsieis po 240 litų per savaitę, susidomėjimas ja – didžiulis.

„Gal ir esam kiek brangesni, bet vaikai kasdien galės  naudotis baseinu, padedami profesionalų mokysis plaukti. Be to, vaikų lauks įvairiausios kūrybinės veiklos, edukaciniai užsiėmimai, pramogos. Esame įsikūrę uždaroje teritorijoje, turim krepšinio, tinklinio aikšteles, batutų, pavėsines, kuriose geru oru bus smagu pietauti ir žaisti, vaikams pas mus saugu“, - tikino E.Piaulokaitė.

Pernai „Gargždų pramogų“ dienos stovyklą lankė 180 vaikų, visų norinčių nebuvo įmanoma priimti, todėl šiemet vienu metu vienoje pamainoje veiks net po dvi skirtingo amžiaus vaikų grupes. Į stovyklą priimami vaikai nuo 6 ik 13 metų.

Stovykla pradės veikti nuo birželio 17-osios. Tėvams, kurie neturi laiko ar galimybių nuvežti vaikus į stovyklą,  bus siūloma papildoma paslauga – iš Gargždų vaikus paims ir atgal parveš „Gargždų pramogų“ autobusiuko vairuotojas.

Augins daržoves, lesins vištą

Neseniai Gargžduose atsidariusio vaikų žaidimų centro „Kūlverstukų šalis“ savininkė Asta Pilipuitienė „Mano Gargždams“ teigė, kad jų organizuojama stovykla „Saulės kūlverstukai“ nuo kitų skirsis tuo, kad stovykloje veiks ir mažesnių vaikų pamaina. Stovyklauti galės ir vaikai nuo 3 iki 7 metų, o kitoje grupėje - 8-12 metų vaikai. Taip pat į stovyklą bus priimami ir negalią turintys vaikai.

„Vaikai pas mus galės pamatyti, jog daržovės auga ne prekybos centre, bet žemėje, kurioje nėra pesticidų ir kitų blogų priedų. Vaikučiai turės galimybę auginti daržoves, jas ravėti, laistyti, stebėti jų augimą ir paragauti savo darbo vaisių. Auginsime vaistažoles, mokysimės prižiūrėti naminius paukščius. Turėsime vištytę, vaikai galės ja rūpintis, sužinoti iš kur atsiranda kiaušiniai,“ - pasakojo A.Pilipuitienė.

Šios stovyklos kaina dešimčiai dienų – 399 Lt. Į kainą įskaičiuota visos kūrybai reikalingos priemonės, pietūs ir pavakariai. Pagal pageidavimą vaikai gali lankyti ir 5 dienų stovyklą, tuomet stovykla atsieitų 200 litų.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 142 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,