Mano GargždaiJaunavedžiai tuokiasi neįprastose vietose

Įvertinkite šį įrašą
(4 balsai)

 

Prisiekti amžiną meilę jaunavedžiai nori gamtoje ir sodybose.

Atsiradus galimybei civilinės santuokos ceremoniją atlikti neįprastose vietose, vis daugiau gargždiškių, Klaipėdos rajono gyventojų renkasi ne tradicinę ceremoniją Civilinės metrikacijos skyriuje, o romantiškesnę aplinką. Ir šiemet jau 7 jaunavedžių poros pageidauja, kad jų santuokos įžadai būtų priimti ant jūros kranto – Klaipėdos rajone esančioje Olandų kepurėje. Tai populiariausia vieta netradicinei ceremonijai. Neįprastos vietos santuokai šiemet pageidauja jau 24 jaunavedžių poros.

Pernai Klaipėdos rajone buvo sudaryta  301 santuoka. Iš jų 33 sutuoktinių poros civilinės santuokos ceremonijai rinkosi neįprastą vietą. 45 proc. iš šių porų rinkosi Olandų kepurę, kiti – daugiausiai „Brastadvario“ sodybą Lankupių kaime, kitas kaimo turizmo sodybas, kuriose vyko vestuvių puotos – „Rūgpienių kaimą“, „Pasagynę“, „Pegasą“, golfo aikštyną ir t.t.

Jaunavedžiai civilinės metrikacijos skyriaus darbuotojus dažnai kviečia į ceremoniją ten, kur švenčiama vestuvių puota. Šiemet jau buvo sudarytos trys civilinės santuokos neįprastose vietose – Skomantų piliakalnyje, „Šaulio“ restorane, golfo aikštyne Kretingalėje.

Klaipėdos rajono Civilinės metrikacijos skyriuje šiemet jau užregistruota 60 santuokų. Pernai per tą patį laikotarpį sudarytos 72 civilinės santuokos. Tačiau kasdien daugėja ketinančių tuoktis prašymų. Per pastarąsias dvi dienas norą susituokti pareiškė net 4 Klaipėdos rajono gyventojų poros.

Registruojant santuoką neįprastoje vietoje ceremonija atsieina 210 litų, o registruojant civilinės metrikacijos skyriaus patalpose –  70 Lt.

 

1 komentaras

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 173 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,