Mano Gargždai2018 metų „Banga“: kas pasikeitė komandoje?

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr. VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr.

Šeštadienį Gargždų „Banga“ pergalingai startavo LFF I lygos 2018 m. sezone – 2:0 įveiktas Klaipėdos „Koralas“. Antrą sezoną „Bangos“ komandai vadovaujantis Tomas Tamošauskas kartu su savo štabu – treneriu Aurimu Šlušniu ir komandos vadovu Matu Bieliausku – šiemet I lygos kovas pradėjo atjaunėjusia sudėtimi.

 

Net penki futbolininkai, praėjusiame sezone padėję klubui iškovoti I lygos sidabro medalius, iškeliavo į A lygos klubus. Simoną ir Sigitą Urbius, T. Norbutą pasikvietė „Palanga“, o G. Žukauskas ir D. Lukošius sudomino Klaipėdos „Atlantą“. Be to, „Bangai“ teks verstis ir be karjerą pristabdžiusių A. Butkaus ir M. Bitino.

Komandos senbuviams – kapitonui K. Urbaičiui, E. Bračkui, A. Bačanskiui, K. Gnedojui, M. Gudauskui, D. Padaigiui – šiemet padės klubo jaunimas – 1998–2002 metais gimę V. Antužis, E. Anulis, I. Grykšas, P. Lotužys, M. Petrikas, K. Smilingis, G. Samsonik, Š. Skulskis, J. Skuodas, D. Zubauskas ir N. Žebrauskas.

Taip pat „Bangai“ pavyko pratęsti bendradarbiavimą su praėjusio sezono antroje pusėje prisijungusiu puolėju R. Krušnausku bei papildyti sudėtį dar trimis futbolininkais: po pusantrų metų pertraukos į klubą grįžo vartininkas I. Driomovas (praėjusį sezoną baigė norvegų „Egersunds IK“), iš „Pakruojo“ atėjo V. Pocevičius, o iš „Koralo“ – A. Skurdelis.

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 169 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,