Mano Gargždai„El Fuego“ jubiliejinę koncertinę programą pristatys ir Gargžduose

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Organizatorių nuotr. Organizatorių nuotr.

Šie metai vaikinų grupei „El Fuego“ ypatingi. Analogų neturintis pop-klasikos projektas švenčia 10-ties metų jubiliejų!

 

Nors per gyvavimo metus kolektyvo sudėtis keitėsi, dabar grupėje esantys nariai nori tarti didelį „Ačiū“ operos solistams, kurie pradėjo „El Fuego“ veiklą. Tai – Eugenijui Chrebtovui, Tomui Pavilioniui ir Jonui Sakalauskui, bei savo klausytojams, kurie liko ištikimi grupės muzikai.

Koncertinio turo metu „El Fuego“ aplankys 22 Lietuvos miestus ir miestelius, kur atliks visų laikų populiariausius kūrinius, širdis pakerėjusias, bei naujas, grupės narių autorines dainas. Vaikinai išsikėlė pagrindinį tikslą – paruošti gražią, profesionalią ir kokybišką programą publikai, vertinančiai išlavintus balsus, jausmingas melodijas ir prasmingus tekstus. Koncertuose gyvai skambės populiariausios, senos ir žinoma – naujausios dainos: „Miserere“, „Žodžiai gyvenimui“, „Į pasaulio kraštą“ ir t.t.

„Mes mylime tai, ką darome, į dainavimą žiūrime kaip į širdžiai mielą veiklą ir labai stengiamės, kad šį jausmą pajaustų klausytojai. Klausytųsi ir mėgautųsi“, – šypsosi P. Bagdanavičius.

„Kiekvieni metai žymi brandą, kuri atsispindi kūryboje. Man be galo didelis malonumas būti šio projekto dalimi. Taigi turo koncertuose klausytojams bandysime atiduoti visą savo šilumą, pagarbą vien už tai, kad „El Fuego“ jų dėka švenčia jubiliejų“, – kalbėjo R. Spalinskas.

Šiais metais, prie projekto prisijungė naujas, tačiau visiems tikrai pažįstamas narys – Gražvydas Staigvilas. Vaikinas jaunas, ambicingas ir veržlus, tad jo siekis – dar labiau sustiprinti grupę vokaline prasme, bei įnešti naujų savo kūrybos dainų į „El Fuego“ repertuarą.

Atlikėjai nuoširdžiai laukia susitikimo su Jumis, Jūsų mieste! Paminėkime „El Fuego” jubiliejinius metus kartu!

 

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 147 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,