Mano Gargždai„Domino“ teatras užsidaro

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Organizatorių nuotr. Organizatorių nuotr.

Į „Domino“ teatrą nuo antradienio ryto įeiti draudžiama. Teatre nevyksta spektakliai, teatro rūbinė ir salė apjuostos „Stop. Įeiti draudžiama“ juostomis.

 

Teatro kasininkė Laima Petniūnienė šypsodamasi paaiškina: „Nesijaudinkite, viskas gerai, tiesiog teatro komanda aktyviai ruošiasi spalio 5 d. įvyksiančiai premjerai – nuotykių komedijai „Įeiti draudžiama“.“

Iš tiesų, užsukus į teatro salę akivaizdu, kad teatras neužsidaro – scenoje Vaidotas Martinaitis, Vitalija Mockevičiūtė, Nerijus Gadliauskas, Gytis Ivanauskas, Gintarė Latvėnaitė, Neringa Varnelytė ir kiti aktoriai intensyviai repetuoja.

Šį spektaklį režisuojantis žinomas komedijų „meistras“, režisierius iš Lenkijos Marčinas Slavinskis atrodo pavargęs, bet ramus ir besišypsantis: „Man didelis malonumas dirbti su tokia profesionalia bei talentinga aktorių komanda ir pristatyti šią komediją išrankiai Lietuvos auditorijai. Kartu su aktoriais dirbame neskaičiuodami valandų – iki premjeros liko tik kelios dienos, tačiau jaučiu, kad spektaklis pavyks – ir vėl nustebinsime komedijų gerbėjus.“

Anot režisieriaus, šiame spektaklyje kalbama apie labai rimtus dalykus – melą ir tiesą. Spektaklio herojai aiškinasi, kodėl pasirenkame meluoti – meluojame ne tik norėdami apgauti – kartais meluojame, nenorėdami įžeisti ar užgauti kitus žmones, norėdami paslėpti karčią tiesą. Aš įsitikinęs, kad rimtus dalykus puikiai gali atskleisti komedijos žanras – net pačioje blogiausioje gyvenimo situacijoje komedija tampa priemone viską sudėlioti į vietas. Be abejo, aktoriams komedijos žanras yra ypatingai sudėtingas – apie rimtus ir skaudžius dalykus kalbėti su humoru, bet ne lėkštai, reikia didelio profesionalumo. Į šią premjerą kviečiu žiūrovus, kurie nori pasikrauti teigiamų emocijų, pasijuokti, bet taip pat ir tuos, kurie iš spektaklio nori išeiti su pamąstymais “.

„Domino“ teatras duris atvers spalio 5 d. – į spektaklio „Įeiti draudžiama“ išankstinę premjerą rinksis kviestinė publika, o nuo spalio 6 d. spektaklis pradės kelionę pas žiūrovus visoje Lietuvoje. Nuotykių sezonas tęsiasi!

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 338 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,