Mano GargždaiVyriausioji rinkimų komisija: veikia politinės reklamos gaudyklė

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Asociatyvi Pixabay nuotr. Asociatyvi Pixabay nuotr.

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) vykdo politinės reklamos stebėseną. Renka informaciją apie paskleistą politinę reklamą, leidžiančią įvertinti paskleistos politinės reklamos kiekį ir nedeklaruotas išlaidas politinei reklamai.

 

VRK, siekdama paskatinti pilietiškų žmonių dalyvavimą užtikrinant skaidrius ir sąžiningus rinkimus, kviečia visus geros valios visuomenės atstovus pranešti apie pastebėtą politinę reklamą internetinėje erdvėje: naujienų portaluose, įstaigų ir įmonių bei organizacijų internetinėse svetainėse, socialiniuose tinkluose.

VRK prašo piliečių atkreipti dėmesį į reklaminius stendus, tentus, plakatus, skydus, lipdukus ant transporto, skelbimus informacinėse lentose ir kitas išorinės reklamos formas. Taip pat rinkimų kampanijos metu, Vyriausiąją rinkimų komisiją domina politinė reklama kuri gali būti skleidžiama kitomis priemonėmis: elektroniniu paštu bei SMS žinutėmis.

Vyriausiosios rinkimų komisijos politinės reklamos žemėlapis.

Pranešti apie politinę reklamą galite užpildę šią formą.

Prasidėjus rinkimų kampanijoms, VRK kviečia visus Lietuvos gyventojus elgtis pilietiškai ir apie pastebėtus rinkimų pažeidimus pranešti rinkimų organizatoriui.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 85 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,