Mano GargždaiKodėl vaikai nenori mokytis?

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Organizatorių nuotr. Organizatorių nuotr.

Įsibėgėjus naujiems mokslo metams vis dažniau pasigirsta ir tėvų aimanos: „Mano vaikas tingi mokytis“, „Jis visiškai nemėgsta skaityti“, „Namų darbai jam – tikra kančia“. Kaip įveikti tėvams tokius iššūkius ir vaikų mokymąsi paversti maloniu užsiėmimu? Tokias ir panašias problemas padeda spręsti jau antrus metus Klaipėdoje sėkmingai veikiantis intelekto lavinimo centras „Brain Gym“, dirbantis pagal unikalią patentuotą amerikiečių mokslininkų sukurtą programą „BrainRx“.

 

Visuomenėje dar vis gajūs mitai, kad jeigu vaikas blogai mokosi, reiškia, kad jis per mažai stengiasi, arba tiesiog jam reikia praleisti daugiau laiko prie knygų. Tačiau tai nėra tiesa.

„Apatija mokslui ir nenoras mokytis atsiranda būtent dėl to, kad vaikui nesiseka. Moksliškai įrodyta, kad dažniausiai vaikai nuleidžia rankas, kai jiems pradeda nesisekti, kai gauna prastą pažymį. Todėl būtina žinoti, kodėl vaikui nesiseka, ištirti priežastis ir jas metodiškai spręsti“, – pataria intelekto lavinimo centro “Brain Gym” direktorė Domantė Padleckaitė.

Ji aiškino, kad pirmiausiai kiekvienam vaikui atliekamas moksliškai pagrįstas Gibsono testas, kuris parodo, kur slypi vaiko nenoro mokytis problemos, kurią kognityvinę sritį reikėtų stiprinti. „BrainRx“ metodas – vienintelis pasaulyje, kuris stiprina visas 7 pagrindines kognityvines sritis, atsakingas už smegenų veiklą. Pagal šią programą dirbama individualiai treniruojant vaiko ar suaugusiojo smegenis.

Beveik visų, kurie mokosi pagal sistemingą lavinimo programą, rezultatai patvirtina itin sustiprėjusius įgūdžius – daugumos IQ koeficientas pakyla bent 15 taškų. Programos trukmė parenkama individualiai: vidutiniškai pakanka 3–4 mėnesių intensyvaus darbo.

„Tai tikrai stulbinantys rezultatai, kuriuos pasiekti reikėtų mažiausiai kelerių metų. Visų vaikų ir suaugusiųjų, kurie pagal programą „BrainRx“ mokosi ilgiau nei metus, įgūdžių vidurkis pakyla iki 96 proc.!“, – rezultatais Lietuvoje džiaugiasi centro vadovė.

Lietuvoje „Brain gym“ veikia Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Pasaulyje tokių protinių įgūdžių lavinimo centrų, veikiančių pagal amerikiečių licenciją, yra daugiau nei 135.

Visame pasaulyje sparčiai populiarėjanti, analogų neturinti protinių gebėjimų lavinimo programa „BrainRx“ skirta kiekvienam: nuo 6 metų vaiko iki suaugusio žmogaus, norinčio pagerinti savo atmintį ar gebėjimus, išmokti mokytis efektyviau, pasiekti geresnių rezultatų moksle ar darbe.

„Reikia rasti priežastį, kodėl jūsų vaikui sunkiai sekasi mokytis ir ją pašalinti. Tuomet sutaupysite ir daug brangaus laiko, ir pinigų, nes rezultatai bus pasiekti keliskart greičiau ir efektyviau”, – patarimais dalijosi „Brain Gym” vadovė.

Ji pataria tėvams pinigus į vaiko ugdymą investuoti tikslingai ir nešvaistyti jų korepetitoriams, kurie neišsprendžia vaiko problemų iš esmės.

Visus susidomėjusius smegenų „treniravimu“ kviečiame į renginį „Rytas su „Brain Gym“, kuris vyks intelekto lavinimo centre Klaipėdoje „Brain Gym“ (Taikos pr. 48B) gruodžio 1 d., šeštadienį 10 valandą.

Prie arbatos puodelio pasidalinsime su Jumis sėkmės istorijomis ir rasime būdą, kaip padėti Jūsų vaikams. Renginys nemokamas. Kviečiame registruotis šiuo telefono nr.: +370 (625) 45125 ar el. paštu: .

Lauksime visų, kuriems rūpi vaikų ateitis ir efektyvus mokymasis!

 

 

Reklama

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 1100 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,