Mano GargždaiŠalia Gargždų karjerų planuojama įrengti sporto stovyklą

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Asociatyvi Lino Gruzdžio nuotr. Asociatyvi Lino Gruzdžio nuotr.

Klaipėdos rajone daugybė profesionaliai ir mėgėjiškai sportuojančių žmonių, todėl itin svarbu atnaujinti bei kurti sporto bazes. Klaipėdos rajono savivaldybė biudžeto ir ES lėšomis ruošiasi įrengti sporto stovyklą Gargždų karjerų teritorijoje.

 

„Klaipėdos rajono savivaldybė 2018 metams sporto stovyklos Gargždų karjerų teritorijoje projekto parengimui skyrė 20 tūkst. eurų iš Savivaldybės biudžeto ir pavedė stovyklavietės projektą rengti viešajai įstaigai „Gargždų futbolas“. 2019 ruošiamasi teikti paraišką finansavimui iš ES gauti. Planuojama finansavimo suma iš ES – 200 tūkst. eurų, o Savivaldybė prisidėtų maždaug 51 tūkst. eurų. Įrengus sporto stovyklą, planuojama, kad vasaros metu geresnėmis paslaugomis ir infrastruktūra galės naudotis beveik 700 žmonių. Planuojama įrengti 3 natūralios dangos futbolo aikšteles, 4 tinklinio aikšteles, patalpas, bus sutvarkyta ir apšviesta teritorija. Čia galėtų vykti ir tarptautinės sporto stovyklos, o įrengtomis aikštelėmis galėtų naudotis visi sportuojantys Klaipėdos rajono vaikai ir suaugę“, – teigė mero pavaduotoja Rūta Cirtautaitė.

Šį projektą planuojama įgyvendinti per 2019–2020 metus. Tikimasi, kad pastatyta stovykla galėtų išsilaikyti savarankiškai.

„Tokios stovyklos pastatymas leistų užtikrinti vaikų užimtumą vasaros metu, turėtume puikią erdvę, kurioje vaikai ir suaugę galėtų sportuoti, rengtis varžyboms ir toliau garsinti rajono vardą Lietuvoje ir pasaulyje“, – sakė vicemerė Rūta Cirtautaitė.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 377 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,