Gruodžio 16 dieną Gargždų policijos sporto salėje vyko moterų futbolo turnyras, kuriame nugalėtojų taurę iškovojo „Bangos“ mamos.
Antrą kartą surengtame mėgėjų turnyre varžėsi 6 moterų komandos: „Bangos“ mamos, Klaipėdos rajono savivaldybės moterys, Jakai, Karys.lt, Mažeikių „Triumfo“ mamos ir Palangos „Gintaro“ mamos. Komandos tarpusavyje varžėsi vieno rato sistema.
Tik vieną tašką per pirmuosius du susitikimus iškovojusios „Bangos“ mamos antroje turnyro dalyje įsibėgėjo, įveikė tiesiogines konkurentes – Jakus ir Karys.lt ekipas – ir su 10 taškų tapo turnyro nugalėtojomis. Trimis pergalėmis vienodu rezultatu 1:0 startavusios Jakų atstovės priešpaskutiniame ture sužaidė lygiosiomis su savivaldybės ekipa, o lemiamoje dvikovoje dėl pirmos vietos turėjo pripažinti aikštės šeimininkių pranašumą ir tenkintis antrąja vieta. Trečią vietą turnyre iškovojo debiutantės iš Karys.lt komandos.
Galutinė komandų rikiuotė:
1. Gargždų „Bangos“ mamos (10 taškų);
2. Jakai (10 taškų);
3. Karys.lt (8 taškai);
4. Mažeikių „Triumfo“ mamos (7 taškai);
5. Palangos „Gintaro“ mamos (4 taškai);
6. Klaipėdos rajono savivaldybės moterys (2 taškai).
Susiję įrašai (pagal žymę)
-
FK „Banga“ 60-metį įprasmins išskirtine paroda Gargžduose
26 birželio 02, Antradienis 14:46 Paskelbtas Sportas
-
Klaipėdos rajono klubas „Karate visiems“ sėkmingai pasirodė Latvijos Ashihara karate čempionate
26 gegužės 25, Pirmadienis 11:13 Paskelbtas Sportas
-
Šeštadienį Telšiuose „Banga“ 1:0 įveikė „Džiugą“
26 gegužės 18, Pirmadienis 13:50 Paskelbtas Sportas
-
Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos komanda anglų kalbos debatų turnyre: mąstyti, argumentuoti, laimėti
26 gegužės 13, Trečiadienis 14:00 Paskelbtas Bendruomenės
-
Sekmadienį Gargždų miesto stadione „Banga“ lygiosiomis 2:2 sužaidė su „TransInvest“
26 gegužės 11, Pirmadienis 10:51 Paskelbtas Sportas
Palikite komentarą
Reklamos
Dabar svetainėje 160 svečiai (-ių) ir narių nėra






