Mano GargždaiDar vienas Klaipėdos pareigūnų kirtis narkotikų platintojų grupei

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Klaipėdos AVPK nuotr. Klaipėdos AVPK nuotr.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (VPK KPONTV) ir Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl narkotikų platinimo labai dideliais kiekiais.

 

Du su organizuotu nusikalstamumu siejami ir ne kartą teisti klaipėdiečiai sulaikyti 2018 m. vasarą po ilgalaikio uostamiesčio KPONTV tyrimo. Kaltinamųjų išsinuomotose gamybinėse patalpose policijos pareigūnai aptiko didelius kvaišalų kiekius – apie 400 g kokaino, apie 50 g kanapių dervos, heroino; įrankius bei priemones narkotinėms medžiagoms fasuoti ir pakuoti. Sulaikytųjų gyvenamosiose vietose per kratas taip pat rasta narkotikų, netikrų pinigų bei civilinėje apyvartoje ribojamų dopingo medžiagų.

Įtariama, kad asmenys neteisėtai disponavo ir platino narkotikus organizuotoje grupėje, t. y. pasiskirstę užduotimis ir vaidmenimis. Kaltinamiesiems talkino vieno jų sugyventinė – už netikrų pinigų realizavimą dideliais kiekiais ir melagingų parodymų davimą teista Klaipėdos miesto gyventoja.

Baudžiamojon atsakomybėn taip pat buvo patraukti trys narkotines medžiagas įsigiję asmenys: vienam pareikštas kaltinimas dėl kvaišalų laikymo, o dviejų atžvilgiu ikiteisminis tyrimas nutrauktas nereabilituojančiais pagrindais.

Prokuroro sprendimu laikinai apribotos įtariama nusikalstamos veikos organizatoriaus nuosavybės teisės į butą, 2 didelės vertės automobilius bei grynuosius pinigus. Jis suimtas. Kitiems kaltinamiesiems paskirtos skirtingos kardomosios priemonės – intensyvi priežiūra, 5 000 Eur užstatas, rašytinis pasižadėjimas neišvykti bei dokumentų paėmimas.

Neteisėtai tam tikromis dopingo medžiagomis disponavę asmenys taip pat patraukti administracinėn atsakomybėn.

Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis labai dideliais kiekiais baudžiama laisvės atėmimu nuo 10 iki 15 metų.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.

 

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 756 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,