Gargždų ir Garliavos žaidėjai triumfavo vaikų Futsal taurės turnyre

LFF.lt nuotr. LFF.lt nuotr.

Nuotaikingas Lietuvos vaikų salės futbolo taurės turnyras finišavo Kėdainių arenoje, kurioje susirungė regioninių grupių nugalėtojai.

Varžybų diena prasidėjo nuo U-10–U-11 amžiaus grupės žaidėjų pusfinalio dvikovų. Kazlų Rūdos SC ekipa rezultatu 6:0 įveikė Biržų r. KKSC, o Gargždų FK „Banga“ – 6:2 Vilniaus FK „Granitą“.

Rungtynėse dėl bronzos medalių vilniečiai 4:1 įveikė biržiečius. Tokiu pat rezultatu Vaido Žutauto treniruojami gargždiškiai turnyro finale laimėjo prieš Kazlų Rūdos SC bendraamžius.

Popietę arenos parketą užplūdo U-12–U-13 amžiaus žaidėjai. FK „Garliava“-Kauno r. SM pirmajame pusfinalyje 8:1 nugalėjo Biržų r. KKSC komandą. Antrajame pusfinalyje vyko žiūrovus prikausčiusi intensyvi kova tarp Vilniaus FK „Granito“ ir Palangos FK „Gintaro“ komanda, kurioje vilniečiai išplėšė pergalę 2:1.

Bronzos medalius pelnė palangiškiai, kurie akistatą prieš biržiečius laimėjo 11:0. Finale Tomo Matiušovo vadovaujami garliaviškiai įveikė vilniečius rezultatu 3:0.

Apdovanojimus komandų nariams įteikė LVJFA prezidentas Vytautas Vaškūnas, direktorius Deimantas Bička ir LSFA vadybininkas Jurijus Jeremejevas. Turnyro organizatoriai džiaugėsi žaidėjų energija ir išradingumu, taktinio žaidimo įvairove, puikiu sirgalių palaikymu.

Geriausių komandos žaidėjų prizų laureatai:

U-10–U-11 amžiaus kategorija: Adomas Šiaulytis („Banga“), Aronas Sidabra (Kazlų Rūdos SC), Nojus Ginaitis („Granitas“), Gustas Pukėnas (Biržų r. KKSC)

U-12–U-13 amžiaus kategorija: Emilis Kirliauskas (FK „Garliava“-Kauno r. SM), Matas Arbočius („Granitas“), Airik Balasanov („Gintaras“)

Sirgalių labiausiai palaikomo žaidėjo prizu apdovanota Ūla Stanevičiūtė („Gintaras“).