Mano Gargždai„Vaivorykštės“ gimnazistai – tarptautinės konferencijos „The COINS 2019“ dalyviai

Įvertinkite šį įrašą
(2 balsai)
Asociatyvi thecoins.eu nuotr. Asociatyvi thecoins.eu nuotr.

Vasario 26–28 dienomis Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centre vyko tarptautinė gyvybės mokslų konferencija „The COINS 2019“, kurioje dalyvavo Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos biologijos mokytojos metodininkės Raimondos Mankevičienės ugdytiniai Ignas Grinevičius, Emilija Ložytė ir Greta Vendelytė.

 

„The COINS“ – didžiausia studentų organizuojama konferencija Europoje, rengiama Vilniaus universiteto studentų atstovybės Gyvybės mokslų centre jau 14-ąjį kartą. Konferencijoje pranešimus anglų kalba skaitė mokslininkai iš Lietuvos, Izraelio, Nyderlandų, Jungtinės Karalystės, Danijos ir Vokietijos. Gyvybės mokslų renginyje buvo aptariamos trys pagrindinės mokslinės temos: molekulinė biologija, ląstelių biologija ir neurobiologija.

Konferencijos dalyviai mokiniai pagilino savo žinias molekulinės biologijos, ląstelių biologijos ir neurobiologijos srityse, išbandė darbą laboratorijoje vykdydami įvairius bandymus.

Konferencija gimnazistams buvo naudinga ir karjeros planavimo kontekste: mokiniai daug sužinojo apie gamtos mokslų bei medicinos krypties studijas, apie mokymosi Vilniaus universitete galimybes ir sąlygas.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 266 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,