Mano Gargždai„Regitroje“ prasideda Atvirų durų diena

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
VĮ „Regitra“ nuotr. VĮ „Regitra“ nuotr.

Jau šiandien „Regitroje“ prasideda Atvirų durų diena. Šių metų šūkis – „Tau pavyks!“ Šiuo renginiu siekiama padrąsinti būsimus vairuotojus labiau pasitikėti savo jėgomis ir iš anksto supažindinti su vairavimo egzaminų procesu. Žinojimas, kas laukia egzamino dieną, sumažina jaudulį ir padeda sėkmingai išlaikyti egzaminus. Taigi, Atvirų durų dienos lankytojams tai bus puiki proga išbandyti savo jėgas teorijos egzamine bei pabendrauti su egzaminuotojais.

 

Vairuotojo pažymėjimas nemažai daliai jaunuolių – dar vienas žingsnis savarankiško gyvenimo link, kuris sukelia ir nemažai jaudulio. Dėl šios priežasties „Regitra“, siekdama padėti būsimiems vairuotojams pasiekti norimų rezultatų, laukia jų šiandien nuo 13 iki 16 val. tuose „Regitros“ padaliniuose, kuriuose vyksta egzaminai. Daugiau informacijos apie tai rasite ČIA.

„Regitros“ egzaminuotoja Gina Malinauskienė teigia, kad neretai žmonės atvyksta laikyti egzamino, nežinodami, ko tikėtis. Būtent tam ir rengiama Atvirų durų diena, kurios metu būsimi vairuotojai galės pamatyti, kaip viskas atrodo iš arčiau, susipažinti tiek su aplinka, tiek su egzaminų procesu. Egzaminuotoja taip pat priduria, kad vairavimo egzaminai yra apipinti įvairiais mitais, kurie labai dažnai yra visiška netiesa.

„Štai kad ir vienas iš mitų: dažnai galvojama, kad egzamino metu kalbėti su egzaminuotoju tiesiog negalima. Taip tikrai nėra. Jei kažko nesupratote ar neišgirdote, tikrai galite perklausti ir pasitikslinti. Juk tai yra normalu ir žmogiška. Svarbiausia nebijoti ir klausti, jei kažkas yra neaišku“, – sako „Regitros“ Vilniaus filialo egzaminuotoja G. Malinauskienė.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 98 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,