Mano GargždaiDrevernos „Vėjo“ festivalyje – laivų paradas, įspūdingas koncertas ir skrydis parasparniu

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Asociatyvi Simos Ulvikienės nuotr. Asociatyvi Simos Ulvikienės nuotr.

Šiltėjant orams, vasaros sezonui pamažu ruošiasi ir šalies kurortai. Gegužės 11 dieną vyksiančio „Vėjo“ festivalio metu, oficialiai startą vasarai duos ir mažųjų laivų uostas – Dreverna. Organizatoriai pasirūpino plačia ir spalvinga šventės programa, todėl veiklos turės kiekvienas – tiek mažas, tiek suaugęs.

 

Vyksta pasiruošiamieji darbai

Anot UAB „Hortivita“ turizmo padalinio vadovės Liudmilos Juknienės, vėjas – nuolatinis palydovas Drevernoje, tad ir antrus metus organizuojamo festivalio tema pasirinkta neatsitiktinai.

Kadangi ši šventė, organizuota rugpjūčio mėnesį, pernai metais viršijo visus mūsų lūkesčius ir žmonių susidomėjimas buvo didžiulis – nusprendėme „Vėjo“ festivalį rengti gegužę, kuomet žmones dar nėra išvykę atostogų. Kitas svarbus aspektas – gegužės mėnesį yra didesnė tikimybė, kad pūs vėjas, kuris yra neatsiejamas nuo mūsų pramogų ir uosto“, – apie renginio datos pasirinkimą kalbėjo L. Juknienė.

 

„Vėjo“ festivalis Drevernoje skelbs sezono pradžią. S. Ulvikienės nuotr.

 

Pasak organizatorių, likus kiek mažiau nei mėnesiui iki renginio, vyksta pasiruošiamieji darbai: statoma ir įrenginėjama rekreacinė zona, pastatyta dar 12 analogiškų medinių aštuonviečių namelių, dvi pirtys. Šioje poilsio zonoje bus 21 metro šildomas lauko baseinas, dvi paplūdimio tinklinio aikštelės, dveji teniso kortai, krepšinio bei vaikų žaidimo aikštelės.

Restoranas „Dreverna“, šiuo metu dirbantis tik savaitgaliais, nuo gegužės 1 d. dirbs jau kasdien ir lankytojams pristatys naują meniu. Čia pastatyta nauja 140 kv. m salė ir erdvi lauko terasa su nepakartojamais vaizdais į jachtų uostą.

Nuo birželio 1 d. pradės kursuoti keleivių keltas iš Drevernos uosto į Juodkrantę. Nuo pirmadienio iki ketvirtadienio keleivius jis kels 3 kartus per dieną, o savaitgaliais – net 4 kartus.

 

Veiklos turės kiekvienas – tiek mažas, tiek suaugęs. S. Ulvikienės nuotr.

 

„Šį sezoną lankytojus kviesime į prie apžvalgos bokšto įsikūrusį paplūdimio barą-piceriją, o asmeninėms šventėms siūlysime 140 kv. m pobūvių salę „Elingas“, – naujienas Drevernoje pristatė Turizmo padalinio vadovė.

 

Atidarymo kulminacija – fejerverkai

Gegužės 11 d. (šeštadienį) 15 val. Klaipėdos rajono gyventojai ir svečiai kviečiami į tradicinį Drevernos uosto vasaros sezono atidarymą – „Vėjo“ festivalį. Pasak L. Juknienės, šiemet dalyviai bus nustebinti dar gausesne ir įdomesne programa. Netrūks pramogų vaikams, tarp kurių ir daugelio pamėgtas burbuliatorius. Taip pat bus galima išvysti parasparnių pasirodymus bei laimėti skrydį vienu jų. Vyks vėtrungių spalvinimo edukacija, vėjo aitvarų šventė. Šventės metu veiks senovinių automobilių ekspozicija „Seni kibirai“, o nuo 16 val. visi bus kviečiami į tik Mažajai Lietuvai būdingos ketvirtos valandos kavos gėrimo tradicijos pristatymą.

„Savo paslaugas pristatys kaitavimo mokykla „Go2kite“, Klaipėdos parasparnių klubas „Inclouds“ – nuo šių metų jie Drevernos uosto lankytojams siūlys nepamirštama pramogą – skrydį parasparniu“, – kalbėjo L. Juknienė.

Festivalio metu veiks ir amatininkų bei prekybininkų mugė. Joje bus galima įsigyti rankdarbių, odos gaminių, vaikiškų žaislų, alyvuogių. Pagrindinis šventės atidarymo akcentas – laivų paradas, prasidės nuo 18 val.

 

Festivalio metu veiks mugė. S. Ulvikienės nuotr.

 

„Tradiciškai jam vadovaus uosto puošmena – reisinė, už jos seks kiti mūsų uosto laivai. Kviečiame visus laivų savininkus prisijungti ir iškilmingai pradėti vasaros vandens pramogų sezoną“, – prisijungti kvietė L. Juknienė.

Pasak pašnekovės, linksmybės tęsis iki sutemų – vakare susirinkusiųjų lauks įspūdingas koncertas. Jo metu pasirodys Saulius Prūsaitis su grupe, televizinio projekto „X faktorius“ pažiba Iglė ir legendinė grupė „Rondo“.

„23 val. šausime fejerverkus ir skelbsime vasaros sezoną Drevernos uoste atidarytu“, – šypsojosi organizatorė.

 

Pagrindinis šventės atidarymo akcentas – laivų paradas. S. Ulvikienės nuotr.

 

Pasak L. Juknienės, laukiamas – kiekvienas. Tikimasi, kad ir šįkart organizatorių lūkesčiai bus viršyti. Jau dabar nameliai šventės datai sparčiai tirpsta.

„Gegužės 11 dienai svečiams turime ypatingą pasiūlymą – į namelio kaina jau įskaičiuoti 2 bilietai plaukti vienu iš mūsų laivu „Gilija“ arba „Benu“ laivų parade“, – apie išskirtinę galimybę užsiminė „Hortivita“ atstovė.

Organizatoriai įsitikinę: „svarstyti neverta, nes tokių kokybiškų švenčių mūsų regione tikrai nedaug.“

 

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 500 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,