„Bangos“ merginos patyrė skaudų pralaimėjimą

Asociatyvi VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr. Asociatyvi VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr.

Trečiadienio vakarą Gargždų miesto stadione „Bangos“ merginos 0:9 nusileido daugkartinėms Lietuvos čempionėms Šiaulių „Gintrai-Universitetui“.

„Bangos“ merginoms gana ilgai pavyko atlaikyti čempionių spaudimą, o ir pačios gargždiškės turėjo galimybę nubausti neatidžiai žaidusias viešnias iš Šiaulių. Visgi 28 minutę fortūna nusisuko nuo „Bangos“ merginų ir po rikošeto viena prieš vartininkę iššokusi šiaulietė pasiuntė kamuolį į vartus. Dar po kelių minučių labai panašioje situacijoje šiaulietės padvigubino persvarą. Netrukus, suklydus šiauliečių vartininkei, M. Grikšaitė turėjo galimybę sušvelninti skirtumą, tačiau patyrusios varžovės išvengė nemalonumų. 35 minutę viešnios po perdavimo iš kairiojo krašto trečią kartą pasiuntė kamuolį į „Bangos“ vartus.

Antrajame kėlinyje čempionės dar padidino spaudimą ir rezultatas gana greitai išaugo iki 0:7. Besibaigiant rungtynėms „Gintra-Universitetas“ dar du kartus pasiuntė kamuolį į vartus.

Kitas rungtynes merginos žais sekmadienį 13 valandą Kaune su vietos „Žalgiriu“.

„Banga“ (Gargždai) – „Gintra-Universitetas“ (Šiauliai) 0:9 (0:3).

Įvarčiai: 18, 65 ir 67 min., K. Bender, 31, 35 ir 57 min. R. Jonušaitė, 54 min. D. Gailevičiūtė, 88 min. L. Hudchanka, 90 min. S. Veličkaitė („Gintra-Universitetas“).

Įspėjimai: 18 min. K. Pranulytė, 73 min. M. Judeikytė („Banga“); 68 min. D. Gailevičiūtė (Gintra-Universitetas).

„Bangos“ sudėtis: V. Jurgaitytė, D. Švarcaitė, R. Tarasevičiūtė, E. Petrauskaitė, L. Ubartaitė, V. Žatkina, P. Narbutaitė, K. Pranulytė, M. Grikšaitė, M. Judeikytė, V. Švarcaitė. Atsargoje liko: T. Ložinskaitė, K. Senkevičiūtė