Mano GargždaiGargždų kultūros centrui – optimistinės prognozės

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Asociatyvi redakcijos archyvo nuotr. Asociatyvi redakcijos archyvo nuotr.

Vakar, gegužės 20 d., Klaipėdos rajono savivaldybėje meras Bronius Markauskas dalyvavo pasitarime su Statybos ir kelių priežiūros bei Architektūros ir urbanistikos skyrių vedėjais ir specialistais. Susitikimo dalyviai aptarė Gargždų kultūros centro renovacijos klausimą.

 

Gargždų širdyje stovintis Kultūros centras, dažnai apibūdinamas kaip viena miesto gėdų, jau daugiau nei dešimtmetį laukia renovacijos – politikai neranda lėšų Savivaldybės biudžete šios įstaigos modernizacijai. Dar 2017 m. tuometinis Savivaldybės meras Vaclovas Dačkauskas teigė, kad pastato modernizaciją planuojama vykdyti 2018-aisiais, bet darbai nebuvo pradėti.

Prieš maždaug 11 metų parengtas Kultūros centro modernizavimo techninis projektas yra pasenęs, todėl, pasak Statybos ir kelių priežiūros skyriaus vedėjo Algirdo Ronkaus, šiuo metu yra koreguojamas pagal dabartinius reikalavimus (priešgaisrinė sauga, pritaikymas neįgaliųjų poreikiams ir pan.).

„Atlikus šias korekcijas bus rengiamas darbo projektas ir pagal jį – perkami rangos darbai. Optimistinėmis prognozėmis Kultūros centro remonto darbai startuos šių metų pabaigoje, kitų pradžioje“, – informuoja Savivaldybės atstovai.

Pasitarimo dalyviai be aktualaus klausimo aptarė ir planuojamo susitikimo Automobilių kelių direkcijoje Vilniuje detales.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 169 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,