Mano GargždaiGatvės muzikos dieną lietus nuotaikos nesugadino

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Gargždų atviro jaunimo centro nuotr. Gargždų atviro jaunimo centro nuotr.

Gatvės muzikos diena – kiekvienais metais gegužės mėnesį vykstanti muzikos šventė, skirta gatvės muzikantams visoje Lietuvoje. Jau antrus metus iniciatyvi jaunuolių grupė susibūrė organizuojant Gatvės muzikos dieną ir Gargžduose. Prisidedant Gargždų atviram jaunimo centrui, mylintis muziką savanoris Tomas Baužys kvietė jaunimą, muzikai prijaučiančius gargždiškius bei miesto svečius išeiti į gatves.

 

Saulėtą gegužės 18 dienos popietę, jaunuosius atlikėjus sutiko priimti gargždiškių mėgstamos kavinės, knygynas bei savo bendruomeniškais renginiais garsėjanti Gėlių gatvė.

Nuo 14 val. skverelyje šalia knygyno savo muziką atliko grupės „Bengeliai“, „SILER“, „Kofeinas“, „Split“. Tuo pat metu prie „Desertų namų“ kvietė prieiti ir pasiklausyti kolektyų „Bubble gum“, „Šypsena“ ir „Skambančios gaidos“ atliekama muzika. Prie „Amam Bistro“ savo muzika dalijosi Liveta Burniauskaitė, o po jos – Notorijuz.

 

Mieste netrūko muzikos, šokių ir kitų linksmybių. Gargždų atviro jaunimo centro nuotr.

 

Jaunimo ypač pamėgtoje vietoje, prie kavinės „Rūta saldainiai ir kava“, pasirodymus dovanojo Gargždų muzikos mokyklos mokiniai. Talentingi vaikai grojo, dainavo ir šoko.

Pastarąjį savaitgalį mieste netrūko muzikos, šokių ir kitų linksmybių. Žmonės mėgaudamiesi gaiviais gėrimais šnekučiavosi susėdę kavinėse, sustoję prie muzikantų ar prisėdę ant šaligatvio. Gatvėje pakalbinti žmonės negailėjo gerų žodžių šiam renginiui, dalinosi gera nuotaika bei bendryste. Pramogomis džiaugėsi ir mažiausieji: buvo dažomi veidai, piešiama kreidelėmis ant Klaipėdos gatvės asfalto.

 

Pasirodymus dovanojo ir Gargždų muzikos mokyklos mokiniai. Gargždų atviro jaunimo centro nuotr.

 

Vakarop, subjurus orui, smarkus lietus su kruša pakišo koją paskutiniesiems, Gėlių gatvėje koncertą rengusiems muzikantams „Pečius griūn“ ir „Sąvartyno sene kelmaa“. Jų pasirodymo metu pradėjo smarkiai lyti ir žaibuoti.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 501 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,