Mano GargždaiStudentė iš Italijos: KU Jūros tyrimų institutas – puiki vieta dirbti

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Rasa ir Ylenia. KU nuotr. Rasa ir Ylenia. KU nuotr.

Jūrų biologijos magistrą Palerme (Italijoje) studijuojanti Ylenia Vernacie pagal „Erasmus+“ programą atvyko į Klaipėdos universitetą (KU). Atlikdama tyrimus savo baigiamajam magistro darbui, ji KU Jūros tyrimų instituto (JTI) laboratorijose praleido du mėnesius.

 

Italė KU JTI Pajūrio aplinkos ir biogeochemijos laboratorijoje tyrė jūrines antis, kadangi studentės baigiamojo darbo tema: „Baltijos jūros ledinių ančių (Clangula hyemalis) ir nuodėgulių (Melanitta fusca) kepenų audinių elementų sudėtis“.

„Dirbdama institute išmokau atlikti paukščių autopsiją ir paruošti kepenų mėginių pavyzdžius cheminei analizei laboratorijoje. Rezultatus vis dar analizuoju, bet galiu patvirtinti, kad tai buvo tikrai įdomus darbas“, – pasakojo Ylenia.

Studentei stažuotės metu vadovavo Klaipėdos universiteto mokslininkė dr. Rasa Morkūnė, kuri labai džiaugiasi ir gyrė Ylenią už kruopštų darbą laboratorijoje.

Mergina teigia, JTI sutikusi daugybę malonių žmonių, mokslininkų, kurie mielai talkino tyrimų procese, dalijosi gerąja patirtimi, tad institute praleistas laikas buvo įsimintinas.

„Institutas – vieta, kurioje gera dirbti. Specialistai čia puikiai išmano savo veiklą. Darbas JTI yra itin gerai organizuotas, taip pat mane sužavėjo ten esančios modernios laboratorijos“, – pasakojo studentė.

Ylenia sako, kad išvykusi atgal į Italiją labiausiai pasiilgs būtent instituto ir bendrabučio, kuriame gyveno, o ypač, ten sutiktų žmonių.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 588 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,