Mano GargždaiMeras sudarė Klaipėdos rajono problemų sąrašą

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)

 

Netikėtą ataskaitą apie surengtas ataskaitas šiandien pateikė Klaipėdos rajono meras Vaclovas Dačkauskas. Jis sudarė Klaipėdos rajono problemų sąrašą pagal seniūnijas. Problemas rajono vadovas išgirdo ir užsirašė dar gegužę, kai pristatinėjo 2012 metų veikslo ataskaitą susitikimuose su gyventojais seniūnijose.

Šiandien problemų sąrašas viešai paskelbtas Klaipėdos rajono savivaldybės interneto puslapyje.

Meras užsirašė 81 gyventojų išsakytą problemą. Pasirodo, kad daugiausiai rūpesčių rajono vadovui išsakė kretingališkiai. Jie įvardijo 13 Kretingalės seniūnijos problemų.

Tiesa, nors mero susitikimas su gargždiškiais užtruko ilgiausiai – kone tris valandas, Gargždų seniūnijos problemų sąraše – tik 5 užrašytos bėdos: darželio teritorijos tvėrimas tvora, gatvės atkarpos rekonstrukcija, senojo parko techniko projekto rengimas, žvyruotos gatvelės asfaltavimas, mašinų statymo bėdos parko prieigose.

11 problemų įvardinta Priekulės seniūnijos sąraše, 10 – Agluonėnų, po 7 Vėžaičių ir Dovilų seniūnijose.

Meras raštu kreipėsi į Savivaldybės administracijos direktorių, kad būtų išnagrinėtos gyventojų iškeltos problemos ir sprendžiama dėl jų įgyvendinimo galimybių, tikslinant Strateginį plėtros planą 2013−2015 metams.

Gyventojų pageidavimų ir prašymų sąrašą pagal atskiras seniūnijas galima rasti čia.  

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 256 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,