Mano GargždaiDerinama kompensacinių išmokų mažiau taršiems automobiliams įsigyti tvarka

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Asociatyvi Pixabay nuotr. Asociatyvi Pixabay nuotr.

Aplinkos ministerija parengė tvarkos, pagal kurią bus skiriamos kompensacinės išmokos fiziniams asmenims skatinti įsigyti mažiau taršias judumo priemones, aprašo projektą. Jis bus derinamas su visuomene ir suinteresuotomis institucijomis iki rugsėjo 23 d. Aprašas bus patvirtintas tik jį suderinus.

 

Šis dokumentas nustato prašymų minėtosioms išmokoms pateikimo, jų vertinimo ir skyrimo tvarką bei sąlygas. Kompensacijos bus mokamos iš Klimato kaitos programos. Aplinkos ministerija nustatys finansavimo sąlygas ir skirs lėšas kompensacijoms, o ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūra skelbs kvietimus teikti prašymus ir juos vertins, skirs išmokas ir kontroliuos, kaip jų gavėjai vykdo įsipareigojimus.

Kompensacinė išmoka bus skiriama asmenims, atidavusiems nustatytą laiką Lietuvoje eksploatuotą taršų lengvąjį automobilį ir vietoj jo įsigijusiems atitinkantį mažos taršos kriterijus. Vienam pareiškėjui numatoma vienkartinė 1 000 eurų išmoka. Automobilis su tuo pačiu identifikaciniu numeriu galės būti kompensuojamas tik vieną kartą. Pradėti mokėti išmokas planuojama dar šiais metais.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 210 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,