Savaitgalį, anot sinoptikų, dangų dengs lietingi debesys. Ne tik lis, bet ir pūs stiprus vėjas, jo greitis sieks 17 metrų per sekundę.
Šiandien, penktadienį, po pietų ims lyti ir nenustos iki pat vakaro. Šils iki 5 laipsnių. Kils pietvakarių krypties vėjas, jo greitis sieks 17 metrų per sekundę.
Šeštadienį lis. Naktį oro temperatūros stulpeliai sieks 5, dieną – 7 laipsnius šilumos. Nepastovios krypties vėjo greitis sieks 16 metrų per sekundę.
Lietus prognozuojamas ir sekmadienį. Naktį šils iki 4, įdienojus – 6 laipsnių aukščiau nulio. Besikeičiančios krypties vėjo greitis sieks 17 metrų per sekundę.
Kitos savaitės pradžioje mažai kas keisis, pirmadienį taip pat stipriai lis. Krituliai prognozuojami ir antradienį. 5 laipsnius šilumos siekianti temperatūra pamažu kris ir sutemus sieks -4 laipsnių žymą.
Parengta pagal gismeteo.lt duomenis.
Susiję įrašai (pagal žymę)
-
Orų prognozėse – šiluma ir vietomis trumpi lietūs
25 rugpjūčio 18, Pirmadienis 12:25 Paskelbtas Laisvalaikis
-
Vasariškos orų prognozės: lietaus tikimybė menka, išskyrus šeštadienį
25 rugpjūčio 13, Trečiadienis 08:10 Paskelbtas Laisvalaikis
-
Aukšto slėgio savaitė: daugiau sausų bei saulėtų orų
25 rugpjūčio 11, Pirmadienis 10:09 Paskelbtas Laisvalaikis
-
Trumpi lietūs ir saulėta šiluma: artimiausių dienų orai
25 rugpjūčio 08, Penktadienis 12:40 Paskelbtas Laisvalaikis
-
Artimiausių dienų orų apžvalga
25 rugpjūčio 06, Trečiadienis 14:13 Paskelbtas Laisvalaikis
Palikite komentarą
Reklamos
Dabar svetainėje 293 svečiai (-ių) ir narių nėra