Mano GargždaiJaunimas magiškame padėkos vakare išdalino „Auksines lemputes 2019“ (fotogalerija)

Įvertinkite šį įrašą
(2 balsai)
S. Vaičienės nuotr. S. Vaičienės nuotr.

Vakar Klaipėdos rajono jaunimas ir su jaunimu dirbančios organizacijos, asmenys, prisidedantys prie jaunimo politikos įgyvendinimo Klaipėdos rajone bei vietos valdžios atstovai rinkosi į Vėžaičių konferencijų centrą, kuriame Klaipėdos rajono savivaldybės Jaunimo reikalų taryba suorganizavo 8-ąjį šventinį jaunimo apdovanojimų vakarą „Auksinės lemputės 2019“.

 

Vakaro vedėjas Laimonas Dirškus nuo pirmųjų vakaro akcentų visus pakvietė jaunatviškam bendram šokiui.

Sveikinimo žodžius visiems susirinkusiems tarė meras Bronius Markauskas, Jaunimo reikalų tarybos pirmininkas Virgilijus Skuodas ir svečias iš Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos – prezidentas Lukas Kornelijus Vaičiakas, Vėžaičių seniūnijos seniūnas Alvydas Mockus.

Meras savo sveikinimo žodį užbaigė padėkomis asmenims, kurie 2019 metais nuveikė daugiausia jaunimo labui. Padėkos įteiktos Inesai Gaudutytei ir Adelijai Radžienei – už suorganizuotą jaunimo vasaros akademiją „Kartu mes galim daug“ Drevernoje, Mindaugui ir Gretai Srėbaliams – už tarptautinių projektų įgyvendinimą ir rūpinimąsi Dauparų jaunimu ir Henrikui Sadauskui – aktyviam abiturientui, kuris prisideda prie įvairiausių renginių įgarsinimo, apšvietimo ir įgyvendinimo.

 

Vakaro svečiai mėgavosi Klaipėdos rajono jaunimo ir iliuzionisto Manto Wizard pasirodymais

2019 metais „Auksinės lemputės“ Klaipėdos rajone alsavo magijos tema. Šventinę nuotaiką kūrė ne tik puikus „Rolinos“ šokėjų – Enrikos Jankūnaitės ir Mykolo Rimkaus pasirodymas, nuostabaus balso savininkės Livetos Burniauskaitės ir savanorės iš Sakartvelo Tamtos Abuladzės dainos, bet ir iliuzionisto Manto Wizard magijos pliūpsniai, į kuriuos įsitraukė visi vakaro svečiai.

Mantas Wizard baigdamas savo pasirodymą linkėjo magiškų artėjančių švenčių ir ragino, svarbiausia nepamiršti, kad mes patys kuriame stebuklus, pirmiausia, savo širdimi.

 

Įteiktos 3 kūrybiškumo konkurso premijos

2019 metais įteiktos 3 statulėlės ir 150 Eur premijos jaunimo kūrybiškumo konkurso nugalėtojams: „Rolinos“ šokėjams, tarptautinių konkursų dalyviams ir nugalėtojams Mykolui Rimkui ir Enrikai Jankūnaitei bei aktyviai gimnazistei, Klaipėdos rajono laikraščio „Banga“ jaunajai žurnalistei Gabrielei Čiunkaitei.

 

Klaipėdos rajonas – pirmaujanti savivaldybė, įgyvendinanti jaunimo savanoriškos tarnybos modelį Lietuvoje

2019 metais Klaipėdos rajone sėkmingai startavo savanoriškos tarnybos modelis. 2019 metais savanoriavo ir pažymėjimus gavo jau 22 jaunuoliai. Jų gretas netrukus papildys dar 4 Klaipėdos rajono jaunuoliai.

Esame dėkingi priimančioms organizacijoms, kurie rūpinosi jaunuolių kompetencijų ugdymu, tikėjo savanoryste ir skyrė tam laiko. Padėkos vakare Jaunimo savanoriškos tarnybos modelio Klaipėdos rajone įgyvendinimo iniciatorė Jaunimo reikalų koordinatorė statulėles ir padėkas įteikė: Gargždų muzikos mokyklai, Klaipėdos rajono savivaldybės Jono Lankučio viešajai bibliotekai, Viliaus Gaigalaičio globos namas, Gargždų atviram jaunimo centrui, Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurui, Gargždų krašto muziejui, Gargždų vaikų ir jaunimo laisvalaikio centrui, Gargždų socialinių paslaugų centrui.

Jaunimas organizacijose savanoriavo po 6 mėnesius, kas mėnesį skirdami po 40 val. įvairių veiklų vykdymui, mokymuisi ir gebėjimų lavinimui.

 

10-ies jaunimo apdovanojimų „Auksinės lemputės“ kategorijų nugalėtojai

Klaipėdos rajono savivaldybės jaunimo reikalų taryba pasiūlė 10 nominacijų, į kurias kiekvienas galėjo pasiūlyti savo kandidatus – matomus asmenis jaunimo „Auksinės lemputės“ apdovanojimams.

Padėkos vakare apdovanoti 10-ies kategorijų nugalėtojai. Sveikiname: Metų proveržis – Gargždų atviras jaunimo centras, Metų jaunimo ambasadorius – Adelija Radžienė, Metų jaunimo rėmėjas – Valdas Jarutis, Metų jaunasis verslininkas – Evelina ir Viktorija Katkutės (EVI CLOTHES), Metų jaunimo projektas – Filmų vakarai po atviru dangumi, Metų savanoris – Paulius Trakšelis, Metų aktyviausia jauna šeima – Simona ir Tomas Stonkai, Metų jaunasis išradėjas – Eidenis Kasperavičius, Metų jaunimo lyderis – Anelė Dromantaitė, Metų jaunimo organizacija – Sporto klubas „Kuršis“.

Apie nominantus galite paskaityti daugiau čia

Auksinių lempučių nugalėtojams buvo įteiktos statulėlės, padėkos ir atminimo dovanos nuo mūsų rėmėjų. Ačiū visiems, kurie įsteigė prizus nugalėtojams: Gargždų kultūros centrui, Gargždų knygynui, kavinei „Rūta saldainiai ir kava“, dabužių parduotuvei „Soma shop“, sporto klubui „Victoria“, kavinei „Am am bistro“, Kubilaskieme.lt savininkui Alfredui Stankui, asociacijai Gargždų jungtinės pajėgos ir restoranui „Lijo“.

 

Įteiktos padėkos už svarbius darbus 2019 metais

Seimo narės Rasos Petrauskienės visuomeninis patarėjas Mindaugas Šunokas perdavė linkėjimus ir sveikinimus nuo Rasos Petrauksienės ir įteikė padėkas asmenims, kurie labai prisidėjo prie vasarą vykusios iniciatyvos, kurios metus sujungus jėgas įvairioms organizacijoms ir asmenims buvo pakviesti į Lietuvą 20 jaunuolių iš Ukrainos, kurių šeimos yra nukentėjusios nuo karo.

Bendradarbiaudami su Ukrainos organizacija Aterix priėmėme jaunuolius į dvi organizuojamas stovyklas. Padėkos įteiktos stovyklų organizatoriams: Gargždų vaikų ir jaunimo laisvalaikio centro kolektyvui – Skaidrai Karalienei, Ernestui Bukauskui, Ritai Dirgėlaitei bei sporto klubo „Kuršis“ atstovui Aidui Kryževičiui.

Dėkojame renginio mecenatui – Klaipėdos rajono savivaldybei bei visiems, kurie prisidėjo prie šio renginio magiškos atmosferos sukūrimo, bei įgyvendinimo: savanoriams, kurie fotografavo, filmavo, kūrė vizualizacijas ir padėjo viso renginio organizavimo procese, socialiniams partneriams – Gargždų kultūros centrui, Veiviržėnų kultūros centrui, J. Lankučio viešajai bibliotekai už suteiktą visapusišką pagalbą, informaciniams partneriams – Klaipėdos rajono laikraščiui „Banga“, internetiniam portalui „Mano Gargždai“.

 

Renginio akimirkos – Sandros Vaičienės nuotraukose:

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 593 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,