Mano GargždaiPrastai apšviestame kelyje pareigūnai dalijo vaikams atšvaitus

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Klaipėdos AVPK nuotr. Klaipėdos AVPK nuotr.

Policijos pareigūnai nuolat primena, jog tamsiu paros metu segėdami atšvaitus galite apsaugoti savo sveikatą ar net išsaugoti gyvybę. Šiandien anksti ryte Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Prevencijos ir Kelių policijos tarnybos pareigūnai Klaipėdos rajone, Kalotėje, tikrino ar į mokyklas ir darbą skubantys piliečiai saugo save ir segi atšvaitus.

 

Liūdna, tačiau iš kelių dešimčių piliečių, kurių didžioji dauguma buvo vaikai, vos viena dama segėjo atšvaitą. Pareigūnai išdalijo kelias dešimtis atšvaitų, patarė kaip ir kur teisingai juos segėti, papasakojo apie galimas pasekmes. Esant prastoms oro sąlygoms, tamsoje, atšvaito nesegintis žmogus vairuotojui matomas tik 30–50 metrų atstumu, tuo tarpu jį segintis pastebimas jau už 150 metrų. Prastai apšviesti, tačiau intensyvaus eismo kelio ruožai policijos pareigūnų bus tikrinami nuolat.

 

Klaipėdos AVPK nuotr.

 

Pareigūnai primena, jog atšvaitas visuomet turi būti kabinamas dešinėje pusėje, vairuotojų akių lygyje. Patikima priemonė taip pat yra ir šviesą atspindinti liemenė – ji ypač padeda vairuotojams pamatyti vaikus.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 352 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,