Mano GargždaiKlaipėdos policijos pareigūnai kartu su gamtos apsaugos inspektoriais tikrino žvejus Smiltynėje

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Klaipėdos AVPK nuotr. Klaipėdos AVPK nuotr.

Vakar – sausio 16 d. – Klaipėdos m. policijos ir Bendruomenės pareigūnai, kartu su Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspektoriais tikrino Smiltynėje stintas gaudančius žvejus.

 

Žiemos delikatesu vadinamos, šviežiais agurkais kvepiančios žuvelės, žvejus vilioja iš visos Lietuvos – vakar ant Kuršių marių krantinės jų buvo susirinkę keli tūkstančiai.

Policijos pareigūnai nubaudė du alkoholinius gėrimus viešoje vietoje vartojusius žvejus – iš Suvalkijos atvykusiems 1969 m. ir 1971 m. gimusiems vyrams alkoholio matuokliu buvo nustatytas 1,45 prom. ir 0,91 prom. neblaivumas.

Dar 4 žvejai, turėję alkoholio atidarytoje taroje, bet akivaizdžiai gėrimų nevartoję, įspėti, kad to darytio viešoje vietoje – negalima. 10 protokolų policijos pareigūnai surašė dėl neleistinose vietose paliktų automobilių. Apie 10 žvejų neturėjo mėgėjiškos žūklės leidimo  jiems pažeidimų protokolus surašė aplinkosaugininkai.

Bendruomenės pareigūnai primena, kad viešoje vietoje vartoti alkoholinius gėrimus draudžiama. Svarbu prisiminti ir tai, kad kiekvienas žvejas privalo surinkti visas, nesvarbu kieno paliktas, šiukšles 5 m. spinduliu aplink savo žvejybos vietą.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 342 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,