Kaune „Banga“ patyrė pralaimėjimą

VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr. VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr.

Šeštadienį Kaune „Banga” žaidė draugiškas rungtynes su vietos „Hegelmann Litauen”.

14 minutę, po kauniečių baudos aikštelėje kilusios sumaišties, kamuolį į vartus nukreipė peržiūroje dalyvaujantis S. Yoshikawa. 37 minutę šeimininkai, realizavę vienuolikos metrų baudinį, rezultatą išlygino.

Jau antrojo kėlinio pradžioje kauniečiai pasinaudojo grubiomis „Bangos” klaidomis ir išsiveržė į priekį, o 64 minutę savo persvarą padvigubino. Netrukus R. Matos da Silva uždirbo baudinį, o J. Kasparavičius smūgiu nuo vienuolikos metrų atžymos rezultatą sušvelnino – 2:3.

Kitas rungtynes „Banga” vasario 15 dieną 17 valandą žais Marijampolėje su „Panevėžiu”.

Pasirengimą sezonui „Banga” planuoja pabaigti dviem susitikimais savo aikštėje – vasario 22 dieną su „Jonava”, o 29 dieną su Kretingos „Minija”.

Hegelmann Litauen (Kaunas) – Banga (Gargždai) 3:2 (1:1).

Įvarčiai: 37 min. (11m) K. Upstas, 48 min. NN, 64 min. L. Pangonis („Hegelmann Litauen“); 14 min. S. Yoshikawa, 64 min. (11m) J. Kasparavičius („Banga“).

„Bangos” sudėtis: I. Driomovas, G. Gumbaravičius (50′ V. Antužis), O. Aksionov, E. Bračkus, D. Padaigis, S. Yoshikawa (70′ I. Venckus), K. Urbaitis, D. Norvilas (75′ K. Žebrauskas), J. Kasparavičius (65′ K. Birgiola), R. Matos da Silva (80′ P. Lotužys), D. Zubauskas (50′ R. Vėževičius).

Atsargoje liko: D. Španceris, J. Skuodas, P. Srėbalius.