Mano GargždaiPersirengėliai kviečiami švęsti Užgavėnes

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Asociatyvi Sandros Vaičienės nuotr. Asociatyvi Sandros Vaičienės nuotr.

Nors šiemet žiema labiau primena užsitęsusį rudenį, Užgavėnių šventė ateinantį antradienį vyks – Klaipėdos rajono miestai ir miesteliai kviečia pasidabinti kauke ir atvykti į šėliones.

 

Vasario 25 d. 19 val. rajono Užgavėnių sostinė – Smilgynai – tradiciškai kvies skanauti karštų blynų bei pačių skaniausių medžiotojų valgių. Mažų ir didelių lauks linksmybės, žaidimai bei smagūs pasišokimai su Klaipėdos „Zundos“ čigonėlėmis. Aprangos kodas – Užgavėnių kaukė.

Šiemet šventė organizuojama ir Gargžduose – nuo 18 val. prie Kultūros centro bus kepami blynai, atvykusių lauks žaidimai, šokiai, lašininio bei kanapinio kova, ant laužo bus deginama Morė.

„Kviesime, o po to varysime žiemą. Laukiame visų su kaukėmis – rinksime ir apdovanosime originaliausias“, – dalyvauti ragina organizatoriai.

Taip pat nuo 18 val. šventė vyks ir Dovilų etninės kultūros centre, nuo 17 val. – Vėžaičių Skinijos slėnyje.

„Jau pabodo pilkuma, dargana ir dar neatėjus žiemai jau laukiate pavasario? Kvietiniuose galėsite triukšmingai pasilinksminti, siautulingai pakvailioti, pažaisti tradicinius Užgavėnių žaidimus, prisivalgyti karštų čirvinių blynų, o savo juoku numarinti dar neatėjusią žiemą ir prižadinti tikrąjį pavasarį! Be abejo, šventę vainikuos Užgavėnių laužas, kuriame iškilmingai sudeginsime Morę ir visas negandas!“, – triukšmingai švęsti jau nuo 16 val. kviečia Kvietinių bendruomenės centras.

 

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 98 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,