Mano GargždaiKlaipėdos valstybinis muzikinis teatras siūlo bendrauti virtualiai

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
KVMT nuotr. KVMT nuotr.

„Labai tikiuosi mūsų žiūrovų palaikymo šiuo metu. Be jūsų mes neišgyvensime ir mūsų veikla neturės tikslo“, – sako Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro vadovė Laima Vilimienė, primindama, kad kūrėjai gerbėjų dabar laukia ne salėse, o virtualioje aplinkoje.

 

Didžiausias Muzikinio teatro turtas – kūrybiniai darbuotojai. Šiuo metu svarbiausias teatro vadovybės uždavinys – padėti išlaikyti jų kūrybines galias, ieškant būdų sėkmingai repetuoti bei tobulėti namuose.

„Mūsų baleto trupė ypatingai išradinga, tad rytinės ir vakarinės treniruotės pamokos sėkmingai vyksta nuotoliniu būdu, šiuolaikinių ryšio priemonių pagalba. Sudėtingiau tik muzikantams ir choristams, kurie turi dirbti grupėse, repetuoti ansamblius. Šiuo metu jie repetuoja ne tik Jacques'o Offenbacho operetę „Orfėjas pragare“, bet ir mokosi vasarą premjerai rengiamos Richardo Wagnerio operos „Skrajojantis olandas“ partijas“, – pasakoja Muzikinio teatro vadovė.

L. Vilimienė ypatingai dėkoja žiūrovams, kurie nusprendė negrąžinti bilietų ir neatsiimti pinigų už neįvykusius spektaklius bei taip paremti sunkius laikus išgyvenančius menininkus.

„Esame labai dėkingi savo žiūrovams už supratimą. Ir už tai, kad nėra apgulties norinčių susigrąžinti pinigus. Tad galime skirti daugiau dėmesio repertuaro perplanavimui ir būsimoms premjeroms. Viena iš jų – J. Offenbacho operetės „Orfėjas pragare“ premjera, planuota rodyti balandžio 17 ir 18 dienomis. Mums sudėtingiau nukelti premjerą nei teatrui, turinčiam savo salę... Visgi mūsų rūpesčiai gana maži palyginus su tais, kuriuos išgyvename visi. Svarbiausia dabar – likti sveikiems“, – linki L. Vilimienė.

Muzikinio teatro „Facebook“ paskyroje bei internetinėje svetainėje jau galima išvysti Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro spektaklių įrašus. Tad kiekvienas būdamas savo namuose gali peržiūrėti Eduardo Balsio šokio spektaklį „Eglė žalčių karalienė“, Antano Kučinsko operą vaikams „Bulvinė pasaka“, Viačeslavo Ganelino miuziklą „Velnio nuotaka“. Jau netrukus virtualųjį teatro repertuarą papildys ir šokio spektaklis „Altorių šešėly“ bei „Bulvinės pasakos“ tęsinys – „Makaronų opera“. Visi šie pastatymai internete bus viešinami ribotą laiką, tad skubėkite pasinaudoti puikia proga!

O kol jūs namuose žiūrite spektaklius, Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro menininkai ir toliau aktyviai darbuojasi nepažeisdami visuotinio karantino sąlygų. Kaip jiems tai pavyksta? Atsakymą taipogi rasite teatro „Facebook“ paskyroje, kurioje tarsi pro rakto skylutę galite pamatyti repeticijas namuose ir artistų veidus, nepagražintus grimo. Retai pasitaikanti proga, ar ne?

Čia dalinamės ir naujausiais straipsniais apie mūsų šaunius darbuotojus. Tapkite teatro „Facebook“ profilio gerbėjais, užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškius, ir gausite naujausią informaciją pirmieji!

Svarbiausia prisiminkite: MUZIKA GYDO! Dėkojame už lojalumą, meilę ir laukiame Jūsų sugrįžtant!

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 137 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,