Mano GargždaiKaip papuošti namus Velykoms: tendencijos ir idėjos

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
„Maxima“ nuotr. „Maxima“ nuotr.

Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“, šalyje paskelbus karantiną, pirkėjus į prekybos centrus skatina eiti kuo rečiau, o pirkinius planuotis iš anksto. Nors šiemet Velykas dauguma švęsime tik artimiausiame šeimos rate, tai jokiais būdais neturi tapti kliūtimi šventinės atmosferos sukūrimui. O norintys namus pasipuošti Velykoms, tai pradėjo daryti dar praėjusią savaitę.

 

„Pastebime, kad jau nuo praėjusios savaitės pirkėjai pradėjo intensyviai ruoštis Velykoms. O ketvirtadienį Velykinių dekoracijų pardavimai buvo didžiausi per visą laikotarpį. Šiais metais iš mūsų siūlomo asortimento didžiulio populiarumo jau susilaukė įvairūs kiaušinių dažai, lipdukai bei velykiniai zuikiai“, – dalijasi „Maximos“ komercijos vadovė Vilma Drulienė.

Beje, perkamiausios velykinės prekės nesikeičia jau ne vienerius metus. Nenorintys sugaišti daug laiko, renkasi tradicinius atributus: kiškius, kiaušinius, lizdelius ir paukščiukus.

Nepamirškite žalumos, gėlių ir visų kitų papuošimų, simbolizuojančių bundančią gamtą. Šiomis dekoracijomis užteks papuošti stalą, bet Velykų nuotaika jau bus garantuota.

„Pirkėjams siūlome įvairiausias dekoracijas: krepšelius, pakabukus, įvairias skulptūrėles ir kitokius suvenyrus. Mėgstantys subtilesnius papuošimus gali rinktis velykines dekoratyvines gėles, vainikus, kurie puikiai tinka šiai šventei. Žinoma, geriausiai pavasarinę nuotaiką padeda sukurti gyvos gėlės. Pastebime, kad jų pardavimai prieš Velykas taip pat išauga“, – sako V. Drulienė.

Sumaišykite kelias skirtingas gėles, įdėkite jas į vazą arba tiesiog padėkite ant stalo ir tai taps puikiu akcentu. Velykoms puikiai tiks tulpės, narcizai ar kitos gėlės.

Įsigiję vainikus taip pat pasitelkite fantaziją: juos galite kabinti ant durų, dėti ant stalo, į vainiko centrą įdėti žvakę. Taip iškart sukursite šventinę atmosferą.

Žvakės iš tiesų gali tapti svarbiu akcentu. Rinkdamiesi pastelinių spalvų, baltas žvakes sukursite jaukumą. Tačiau nebijokite eksperimentuoti su ryškesnėmis spalvomis.

Rinkdamiesi dekoracijas ar spalvą, kuria dažysite margučius, atsiminkite: spalvų institutas „Pantone“ šių metų spalva paskelbė mėlyną ir visus jos atspalvius. Tai elegantiška, paprasta ir lengvai maišoma bei derinama spalva.

Spalvų bijoti nereikia, tačiau jas derinti tarpusavy – būtina. Ryškias spalvas, tokias, kaip geltoną, raudoną, derinkite su balta, nesirinkite dviejų ryškių spalvų kaip pagrindinių akcentų. Žinoma, šios taisyklės negalioja dažant margučius: čia kuo daugiau spalvų, tuo geriau.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 333 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,