Mano GargždaiB. Markauskas: „Savaitgalį rajonas užvers du miestus“

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Pixabay.com ir Klaipėdos r. sav. nuotr. Pixabay.com ir Klaipėdos r. sav. nuotr.

Šventinį Velykų savaitgalį judėjimą šalyje ribos policijos pajėgos – daugiau nei 3 000 pareigūnų stengsis užtikrinti karantino reikalavimų laikymąsi. Policija vykdys tiek viešas, tiek kitas, viešai nematomas, technines priemones, kurios taip pat padės kontroliuoti asmenų judėjimą.

 

Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas praneša, kad savaitgalį bus ribojamas asmenų patekimas į du rajono miestus – Gargždus ir Priekulę.

„Veiksmus su policijos pareigūnais pradėjome derinti jau savaitės pradžioje, tik premjerui prabilus apie galimą ribojimo judėjimą Velykų savaitgalį. Esame pasiruošę ir susidėlioję veiksmų planą. Policijai padės rėmėjai, karo policija, šauliai, mūsų viešosios tvarkos pareigūnai. Tad pajėgos – nemažos. Betoninių užtvarų tikrai nestatysime, tačiau atsiras draudžiami kelio ženklai ant įvažiavimo ir išvažiavimų arterijų iš miestų, budės ekipažai, kurie tikrins atvykstančius“, – informuoja meras.

Į miestus bus galima įvažiuoti tik dėl svarbių priežasčių – artimojo mirties, ligos, ištikusios nelaimės arba jei dirbate, turite nekilnojamojo turto. Visais kitais atvejais pareigūnai Jums palinkės gero kelio ir išsiųs atgal.

Meras prašo nevykti į rajoną nesant būtinybei taip saugant save ir artimuosius.

„Tai išskirtinės Velykos. Tačiau, sutikite, ir situacija išskirtinė. Nesukčiaukime, mes nesame nemirtingi. Galbūt, Jūs atvykstantys ir nesusirgsite, bet supraskite, kad pavojų keliate savo artimiesiems, ypač vyresnio amžiaus, nes jie yra rizikos grupėje. Tad likime visi namuose! Švęskime Velykas nuotoliniu būdu. Nes jų dar bus, bus ir daug dar kitų gražių švenčių, kurias galėsime sutikti artimųjų rate“, – prašo meras.

Balandžio 10-osios duomenimis, Klaipėdos rajone koronavirusine infekcija užsikrėtę yra 33 žmonės, saviizoliacijoje – 162. Šalyje serga 999 žmonės, 8 asmenys nuo infekcijos pasveiko, 17 mirė.

Primename, kad artėjantį Velykų savaitgalį šalyje bus taikomi papildomi griežtesni apribojimai. Kad švenčių metu būtų kuo mažiau judėjimo ir išvengta susibūrimų, nuo balandžio 10 d. 20 val. iki balandžio 13 d. 20 val. bus ribojamas žmonių keliavimas į ne savo gyvenamosios vietos savivaldybės miestus ir miestelius.

Policijos departamentas informuoja, kad asmenys, kuriems numatytos išimtys, turi turėti tai įrodančius dokumentus. Tai gali būti tiek popieriniai dokumentai, tiek nufotografuoti dokumentai elektroninėse laikmenose (pvz. mobiliajame telefone, planšetėje ir pan.).

Asmenims, kurie neturės dokumentų, teks įrodyti, kad jie turi atitinkamą pagrindą važiuoti į kitos savivaldybės teritoriją, todėl jiems teks užtrukti ilgiau bendraujant su pareigūnais.

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 776 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,