Mano GargždaiPandemijai keičiant planus, Gargždų miesto gimtadienio šventę tikimasi surengti

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Asociatyvi Simos Ulvikienės nuotr. Asociatyvi Simos Ulvikienės nuotr.

Išplitusi pandemija ypač sujaukė renginių organizatorių planus. Tiek šalyje, tiek pasaulyje šiemet neįvyks didžiausi ir žinomiausi sporto, muzikos renginiai, įvairūs festivaliai. Belgijoje atšauktas garsusis „Tomorrowland“, taip pat nebus galima šėlti ir žymiausiose vasaros festivaliuose Vokietijoje, Prancūzijoje bei kitose Europos šalyse.

 

Lietuvoje atšauktas ir liepos mėnesį turėjęs vykti festivalis „Devilstone“, pavasarį – Birštono džiazo festivalis. Klaipėdoje atsisakyta Laivų parado, birželį negalėsime apsilankyti ir Klaipėdos Pilies džiazo festivalyje, kol kas neaiškus ir Jūros šventės likimas.

Tiesa, Gargždų miesto gimtadienio rengėjai neskuba šventės atsisakyti ir nors, kaip įprastai gegužės mėnesio paskutinį savaitgalį, miestelėnų pamėgtas renginys neįvyks, svarstoma jo datą nukelti.

„Kol kas tikslios datos dar nežinome. Preliminariai planavome šventę nukelti į rugpjūčio mėnesį, tačiau kiek teko kalbėti su rajono meru, jo nuomone, gali taip nutikti, kad ir vasaros pabaigoje dar negalėsime organizuoti masinių renginių. Meras žadėjo šią informaciją patikslinti, tad lauksime žinių“, – komentavo Gargždų kultūros centro direktorė Vaida Skuodienė.

Visgi, anot vadovės, vilties neprarandama, kad gimtadienis įvyks dar šiemet ir šventės programa dėliojama. Kol kas žinoma tiek, kad fiesta kaip įprastai tęstųsi dvi dienas. Pirmosios dienos programoje numatomi vaikų ir jaunimo pasirodymai, bus demonstruojami šokio, dainavimo ir kiti talentai. Vėliau vairą perims rajono bei svečių meno kolektyvai, o vakare šėliones pratęs grupė „Patruliai“ ir atlikėja GJan. Antroji diena bus skirta sporto renginiams.

„Šiemet visų metų kultūrinei veiklai iš Savivaldybės biudžeto esame gavę 10 tūkst. eurų. Tad ir bandysime skaičiuoti, kiek iš jų galime skirti būtent gimtadienio šventei. Žinoma, kad tos sumos greičiausiai neužteks, tad kaip ir kasmet ieškosime rėmėjų“, – teigė V. Skuodienė.

Jau tapo kaip ir įprasta per miesto gimtadienio šventę rengti ir Gargždų miesto garbės piliečio vardo suteikimo ceremoniją. Kaip bus šiemet, dar atsakyti negalėjo nei Kultūros centro direktorė, nei Savivaldybės atstovai.

Anot Klaipėdos rajono savivaldybės ryšių su visuomene skyriaus vyriausiosios specialistės Ritos Rapalienės, Taryba balandžio 16 d. Patvirtino Gargždų miesto garbės piliečio vardo suteikimo pakeistus nuostatus, kuriose numatyta Komisiją, svarstančią galimas kandidatūras, papildyti dviem visuomenės atstovais, kurie išrenkami seniūnijų išplėstinių seniūnaičių sueigų deleguotų atstovų bendrame susirinkime.

„Suprantama, kad šios procedūros tikrai pareikalaus netrumpo laiko, vertinant ir šiandienines aplinkybes. Išrinkus visuomenės atstovus ir Savivaldybės tarybai patvirtinus atrankos komisijos sudėtį, atsiras galimybė svarstyti pateiktas kandidatūras“, – sakė R. Rapalienė.

Pasak specialistės, vadovaujantis Garbės piliečio vardo suteikimo nuostatais, apdovanojimo ceremonija gali būti organizuojama ir bet kurio šventinio renginio arba Savivaldybės tarybos posėdžio metu.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 139 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,