Mano GargždaiNVSC ilgąjį savaitgalį tikrins paslaugų teikėjus ir prekybininkus

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Asociatyvi Pexels nuotr. Asociatyvi Pexels nuotr.

Ilgąjį savaitgalį Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) specialistai tikrins, kaip paslaugų teikėjai ir prekybininkai laikosi reikalavimų, skirtų užkirsti kelią koronavirusui plisti visuomenėje.

 

Šią savaitę duris atvėrė grožio salonai ir kirpyklos, lankytojus priima lauko kavinės, nuo šiandien turguose leidžiama prekyba ne tik sodininkystės prekėmis. Visa tai paskatins didesnius žmonių srautus viešosiose erdvėse, todėl labai svarbu, kad prekybininkai, paslaugų teikėjai ir patys paslaugų gavėjai laikytųsi nustatytų reikalavimų ir nekeltų pavojaus savo ir aplinkinių sveikatai.

NVSC specialistai visose Lietuvos savivaldybėse šį ilgąjį savaitgalį pasiruošę tikrinti, ar nepažeidžiami reikalavimai, nustatyti prekybos ir paslaugų teikimo vietoms sušvelninto karantino metu – ar ribojamas pirkėjų srautas, ar sužymėti atitinkami tarpai tarp pirkėjų eilėse, ar įleidžiami tik pirkėjai, dėvintys kaukes ir atvykstantys ne didesnėmis nei 2 asmenų grupėmis, ar yra įspėjimai rizikos grupių asmenims, ar sudaromos galimybės tinkamai lankytojų rankų higienai ir kitų karantino reikalavimų laikymasis.

Už patikrinimų metu nustatytus pažeidimus bus taikoma administracinė atsakomybė. Asmenims, nesilaikantiems reikalavimų gresia bauda nuo 500 iki 1 500 eurų, juridinių asmenų vadovams ar kitiems atsakingiems asmenims – nuo 1 500 iki 6 000 eurų.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 667 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,